Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =

BO Ty tu rządzisz! Zagłosuj!

Zachęcamy do głosowania w Budżecie Obywatelskim Samorządu Województwa Łódzkiego i oddawania głosów na ZADANIE NR 16 (pula wojewódzka) pn. Łódzkie integruje – artystyczny dialog międzypokoleniowy.
W ramach zadania zostaną zorganizowane na terenie woj. łódzkiego plenery artystyczne (fotograficzno-malarskie), w których wezmą udział osoby w wieku 60+. Plenery zostaną poprzedzone i zakończone cyklem warsztatów artystycznych. Zwieńczeniem będą wystawy poplenerowe. Wykonane prace malarskie i fotograficzne zostaną również umieszczone na mapie województwa, która będzie idealnym materiałem promocyjnym regionu.

Głosować można internetowo przez stronę https://bo.lodzkie.pl/glosuj-online/ lub papierowo, pobierając kartę w Łódzkim Domu Kultury. Głosowanie papierowe trwa do 22 października, elektroniczne – do 31 października.
Dajmy Dojrzałym Artystom szansę pokazania swoich talentów i stworzenia wyjątkowej mapy zabytków województwa łódzkiego. Głosuj na kod nr 16 😀
Szczegółowe informacje uzyskać można pod nr telefonu 797 326 219 lub na stronie https://bo.lodzkie.pl/bedziemy-wybierac-sposrod-155-projektow-zadan/