unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =

FERIE: WARSZTAT MŁODEGO ARTYSTY

Do udziału w zajęciach feryjnych zapraszamy młodych artystów plastyków, którzy chcą dalej rozwijać swoją pasję, jak również osoby, które dopiero zaczynają poznawać świat sztuki.
Spotkania adresowane są do osób w wieku 8–14 lat, dla których formuła typowych zajęć plastycznych dla dzieci nie jest już wystarczająca.
Na zajęciach uczestnicy będą dokonywać obserwacji otaczającej rzeczywistości oraz tworzyć osobiste światy wykreowane za pomocą własnej wyobraźni. Oprócz rozwijania warsztatu plastycznego z zastosowaniem różnorodnych technik, narzędzi i materiałów, młodzi artyści wzbogacą swoją wiedzę z zakresu historii sztuki oraz zagadnień ogólnoplastycznych. Omawiane kwestie ze sfery sztuki i kultury włączane będą w praktyczną część zajęć. Program spotkań dostosowany jest do indywidualnych umiejętności i zainteresowań uczestników oraz tempa ich pracy.

Program Warsztatu Młodego Artysty przewiduje rozwój umiejętności w oparciu o następujące zagadnienia:

- poznanie możliwości tradycyjnych narzędzi plastycznych (narzędzia malarskie, rysunkowe i inne);
Cotygodniowe spotkania adresowane są do osób w wieku 8–14 lat, dla których formuła typowych zajęć plastycznych dla dzieci nie jest już wystarczająca.- podstawy rysunku anatomii człowieka (sylwetka ludzka, dłoń, stopa, twarz);
- podstawowe problemy perspektywy i światłocienia;
- analiza i tworzenie martwej natury;
- działania intermedialne;
- prace grupowe;
- plener artystyczny.

Ponadto uczestnicy poznają podstawy tworzenia komiksu oraz concept artu* w oparciu o poznane zagadnienia z zakresu sztuki.

* Forma plastyczna, polegająca na stworzeniu własnej prezentacji projektu, wyrażeniu idei, nastroju, w celu użycia ilustracji w filmach, grach komputerowych lub komiksach.

TERMINY:
4, 11, 18, 25 I 2020 (soboty), godz. 15.00-17.00
16, 17, 23, 24 I 2020 (czwartki, piątki), godz. 12.00-14.00

Informacje - Adela Ciupińska (instruktor): 692 247 949

Cena: 200 zł/8 zajęć, 160 zł/6 zajęć, 120 zł/4 zajęcia, 70 zł/2 zajęcia, 40 zł/1 zajęcia


 

Kategoria

Sztuka