Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =

FERIE ZIMOWE ZE SZTUKĄ!

W trakcie dziesięciu spotkań w Pracowni 413, jakie zostały zaplanowane na okres tegorocznych ferii zimowych, będzie można po raz kolejny rzucić sobie wyzwanie przekroczenia własnych ograniczeń w dziedzinie rysunku artystycznego i malarstwa sztalugowego. Osoby całkowicie początkujące będą miały okazję postawić swój pierwszy krok w sztuce – poznają podstawy warsztatowe obu technik, spróbują własnych sił w rysowaniu człowieka z natury oraz malowaniu przedmiotów. Dla uczestników z bogatszym doświadczeniem plastycznym będzie to sposobność do dalszego doskonalenia i pogłębienia własnych umiejętności.
Do udziału w feryjnych zajęciach plastycznych zapraszamy zatem wszystkich – bez względu na wiek i doświadczenie – którzy poszukują nowych wyzwań i lubią kreatywnie spędzić wolny czas.

Instruktor: JACEK ŚWIGULSKI – studiował na Wydziale Edukacji Wizualnej ASP w Łodzi. W 2006 r. obronił z wyróżnieniem dyplom z malarstwa i rysunku. W latach 1997-2001 studiował także filozofię
i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem, a także edukacją artystyczną, prowadząc autorską pracownię plastyczną dla młodzieży i dorosłych. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju oraz za granicą i prezentowane są regularnie w liczących się galeriach wystawienniczych oraz handlowych  na terenie Polski, w tym również Łodzi. W 2011 i 2012 roku, według rankingu Młodej Sztuki przeprowadzonego przez Rzeczpospolitą, znalazł się w pierwszej trzydziestce najlepiej rokujących twórców polskich przed 35 rokiem życia.

Zajęcia:
- od poniedziałku do piątku, godz. 16.00-20.00 – sala 413
Cena: 400 zł/10 zajęć, 320 zł/8 zajęć, 210 zł/4 zajęcia, 70 zł/1 zajęcia