unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =

Forum 60+ w Opocznie - fotorelacja

W Miejskim Domu Kultury w Opocznie 08 października 2018r. odbyło się Forum w ramach projektu "Przystanek 60+". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 
Prawie 100 seniorów wysłuchało wykładu prof. Mirosława Henke PWSFiT, aktora Teatru Powszechnego, który był poświęcony artystycznej aktywności ludzi dojrzałych z elementami występu aktorskiego – fragmentami „Dobrego Wojaka Szwejka”. Kolejnym punktem programu był wykład pt.:„Jesień życia w zwierciadle rzeczywistości – czyli trzeci wiek w kulturze, ekonomii i społeczeństwie", który przeprowadziła dr Beata Groblewska-Bogusz – doktor nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii oraz pracownik Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. 
Na zakończenie wydarzenia słuchacze Forum mogli się rozluźnić i pobawić podczas koncertu Sylwii Strugińskiej-Wochowskiej – solistki Teatru Muzycznego w Łodzi z zespołem, która zaprezentowała szlagiery okresu międzywojennego, piosenki z repertuaru Anny German, najbardziej znane arie operetkowe
Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia! 

Celem Forum jest integracja środowiska i organizacji seniorskich w terenie, poprzez wykłady i prezentacje, przekazanie wiedzy i doświadczeń, w zakresie ponoszenia kompetencji twórczych i społecznych uczestników spotkania. Forum to okazja do spotkań z ciekawymi osobami ze świata kultury, wysłuchania koncertu oraz zabawy.

Wszystkie działania Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+. Odbywają się pod patronatem WITOLDA STĘPNIA Marszałka Województwa Łódzkiego.