unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =

Forum 60+ w Piotrkowie Trybunalskim za nami!

20 września 2018 roku odbyło się Forum 60+ w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+"
Centrum Idei "Ku Demokracji" po raz drugi zgodziło się gościć wydarzenie, które przyciąga setki seniorów z województwa łódzkiego.

W czasie forum odbyły się prelekcje na tematy kulturalne. Łukasz Śwituniak. prowadzący kanał na YouTube - Łódzkie HiStory opowiadał o senioralnej turystyce kulturalnej w województwie łódzkim. Dr Sylwia Wielichowska z Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi opowiedziała o kobietach, kulturze i rewolucji w ramach stulecia uzyskania praw wyborczych kobiet. Ostatni wykład nt. szukania i korzystania z ofert kulturalnych w internecie wygłosiła Marlena Mencel - doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje.

Wydarzenie zwieńczył koncert Andrzeja Rybińskiego z synem - Kacprem Rybińskim, który zaśpiewał swoje znane utwory oraz nowe kompozycje. 

Następne Fora odbędą się:
  • 2 października 2018 – Radomsko, Miejski Dom Kultury
  • 8 października 2018 – Miejski Dom Kultury w Opocznie
  • 18 października 2018 – Pabianice, Miejski Ośrodek Kultury
Koordynatorki projektu:
Małgorzata Cieślak, 797 326 180, m.cieslak@ldk.lodz.pl
Zyta Solarska, 797 326 230, z.solarska@ldk.lodz.pl


Celem Forum jest integracja środowiska i organizacji seniorskich w terenie, poprzez wykłady i prezentacje, przekazanie wiedzy i doświadczeń, w zakresie ponoszenia kompetencji twórczych i społecznych uczestników spotkania. Forum to okazja do spotkań z ciekawymi osobami ze świata kultury, wysłuchania koncertu oraz zabawy.
  • 20-09-2018

Kategoria

Wiadomości