unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =

Gongi i misy tybetańskie + warsztaty

Dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksować, zapraszamy na zajęcia terapii dźwiękiem połączone z warszatami Qi Gong.
Zajęcia terapii dźwiękiem gongów i mis tybetańskich odbędą się 22 lutego 2020 r. o godz. 16:00-17.00 w sali 304.

Po seansie gongów i mis tybetańskich zapraszamy na 2-godzinny warsztat Qi Gong (17.00-19.00) . Uwaga! Dla uczestników warsztatu udział w poprzedzającej warsztat sesji masażu dźwiękiem gongów i mis jest bezpłatny.
Wstęp: 40 zł

Medytacja przy dźwiękach mis i gongów - masaż inny niż wszystkie!

Gong i misy tybetańskie dawniej uchodziły za instrumenty rytualne. Z ich dobrodziejstwa mogły korzystać tylko osoby wtajemniczone. Dawniej  instrumenty te uważano za święte. Uderzenie w misę lub gong filcową pałeczką powoduje powstanie fali interferencyjnej. Fala ta wprowadza w drgania wszystko, co napotka po drodze. Na tej drodze spotyka nasze komórki, które rozedrgane pozbywają się oporów i blokad, oczyszczają z niepotrzebnych napięć, toksyn itd. To tak, jakby ludzie niosący swoje ciężary idąc ulicą nagle porwani do tańca odrzucili niesione ciężary, torby, plecaki, laski, kule - uwalniając się od bagażu życia w radosnym pląsie. Na tym polega moc gongu - uwalnia od blokad, od zastoin, pozwala komórkom pozbyć się zalegających latami toksyn.
Gongi i misy swoją mocą pobudzają cały ustrój do redukcji stresu fizycznego i psychicznego. Ciało się odpręża, lepiej oddychamy, poprawia się kązenie, efektywniej pracują nerki, wątroba, śledziona, płuca oddychają większą powierzchnią. Odblokowują się napięcia psychiczne, niekiedy następuje oczyszczenie ze starych blokad emocjonalnych, urazów psychicznych... Wibracje mis i gongów koją skołatane nerwy, przenikają głęboko do wnętrza ciała.
Udowodniono, że pod wpływem tych wibracji lepiej zrastają się kości, odnawiają tkanki. Za granicą istnieją kliniki, w których lekarze i pielęgniarki stosują terapię dźwiękiem gongów i mis dla rekonwalescentów.

Prowadzenie: Jagoda Kunikowska

Prosimy o zabranie ze sobą karimaty i koca.
Uwaga! Prosimy również o wcześniejsze przychodzenie. Po rozpoczęciu seansu nie ma możliwości wejścia na salę.


Informacji udziela Regionalna Informacja Kulturalna: tel. 797-326-194, e-mail: rik@ldk.lodz.pl
  • 22-02-2020 godz 16:00 - 30-11--0001 godz 19:00

Bilety

10/40 zł

Kategoria

Wiadomości