Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =

Grażyna Łobaszewska - piosenki z duszą

Nie przegap niepowtarzalnej okazj i spędź nastrojowy wieczór w Łódzkim Domu Kultury! Na scenie wystąpi niesamowita Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore.
W programie znalazły się utwory z jej najnowszej, nagranej w 2017 płyty „Sklejam się”. Całość utrzymana w stylistyce dynamicznego rocka z elementami bluesa i reggae. Bardzo dobre, często pełne humoru i zaskakujących gier słownych teksty, doskonała muzyka z wpadającymi w ucho refrenami, piękny kontralt wokalistki i poruszające interpretacje, to tylko niektóre z wielu walorów tego udanego projektu. Podczas koncertu artystka wykonała również swoje starsze hity, takie jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Za szybą” oraz song Czesława Niemena „Jednego serca”.


Grażyna Łobaszewska, wokalistka, kompozytorka, liderka. Zadebiutowała w 1971; koncertowała i nagrywała z grupami S-26, Ergo Band, Crash (występy na Jazz Jamboree), Cancer. Współpracowała z orkiestrami Aleksandra Maliszewskiego i Zbigniewa Górnego oraz z muzykami jazzowymi, m.in. Januszem Skowronem, Krzysztofem Ścierańskim, Jarosławem Śmietaną. Od 2009 związana z grupą Ajagore, z którą nagrała kilka albumów, m.in. „Dziwny jest…” z utworami Czesława Niemena. Wykonuje różnorodny repertuar, porusza się w szerokim spektrum stylistycznym – od piosenki estradowej i poezji śpiewanej, po muzykę pop, rock, bluesa i jazz. Bywa nazywana polską Arethą Franklin.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Foto: Kacper Krzeczewski
  • 26-02-2018 godz 19:00 - 26-02-2018 godz 21:00

Kategoria

Muzyka