unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =

HOUSE OF DEATH w ŁDK

No to zaczynamy! 🔥 House Of Death🤘 Na jednej scenie w nowym projekcie Tomasz 'Titus' Pukacki oraz Juan Carlos Cano! Już 16 lutego na scenie Łódzkiego Domu Kultury. Na rozgrzewkę Black Radio! Do zobaczenia.
HOUSE OF DEATH to kwartet grający  ciężkiego rocka założony w marcu 2019 roku, z inicjatywy gitarzysty Adama Bielczuka znanego z takich składów jak "NIKT" czy "ANTI TANK NUN".

Do Adama dołączył Titus z ACID DRINKERS i panowie rozpoczęli komponowanie pieśni na debiutancki album. Chwilę później pojawia się perkusista Bogumił "Mr Bo" Krakowski, również znany z ANTI TANK NUN.

Titus wskazuje jedynego jego zdaniem sensownego wokalistę, który poradziłby sobie z tym co band ma zamiar zagrać... To Juan Carlos Cano. Zwycięzca jednej z edycji Voice of Poland. Po nagraniach demo Juan okazuje się strzałem w" dychę".
Od tego momentu HOUSE OF DEATH działa w pełnym składzie nagrywając w czerwcu i sierpniu 2019 roku materiał na pierwszy album - MIDNIGHT SPECIAL.

Płyta zawiera 10 zróżnicowanych  stylistycznie rockowych kompozycji.
Czy jesteśmy bardziej amerykańscy niź amerykanie...? Warto to sprawdzić!!!

Otwarcie klubu:
19:00 - start
20:00 - Black Radio,
21:00 - HOUSE OF DEATH - Niepowtarzalny zespół znanych muzyków

Bilety:
40 przedsprzedaż,            
50 - w dniu koncertu
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/47938/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/House+of+death/

Szanowni Państwo.
Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/813675489128930/
  • 16-02-2020 godz 20:00

Kategoria

Muzyka