Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 1 =

ODWOŁANY - I Wojewódzki Festiwal Muzyczne Portrety Bogusław Mec

Szanowni Państwo, z powodu małej liczby zgłoszeń na Wojewódzki Festiwal Muzyczne Portrety, wydarzenie zostaje odwołane. Prace plastyczne zgłoszone do konkursu będą możliwe do odbioru w recepcji ŁDK od 18 września 2018 roku.
 Wojewódzki Festiwal MUZYCZNE PORTRETY – malarstwo i muzyka

to projekt, którego ideą jest chęć popularyzacji wybitnych artystów estrady pochodzących z Łodzi i województwa łódzkiego.

           Pierwsza edycja Festiwalu dedykowana jest Bogusławowi Mecowi, którego oryginalny, charakterystyczny głos pozostaje w pamięci wielu łodzian. Jego piosenki cechowała prostota harmonii i ponadczasowy przekaz słów. Teraz posłużą jako inspiracja do rozwoju wrażliwości muzycznej, pracy nad interpretacją tekstu, rozwijania pasji śpiewania oraz zachęcą do stworzenia prac plastycznych przez dzieci, młodzież oraz dorosłych. Festiwal wpisze się w nurt pielęgnacji pamięci artysty i podziękowania za wszystkie chwile wzruszeń, jakich dostarczył nam swoją twórczością.
Doceniając interdyscyplinarność twórczości Bogusława Meca, postanowiliśmy zorganizować w ramach festiwalu dwa konkursy dedykowane muzyce oraz malarstwu.

  Zapraszamy wszystkich kreatywnych mieszkańców województwa łódzkiego do wzięcia udziału w konkursach, które są inspirowane twórczością artysty.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz nagrody dodatkowe, m.in. możliwość nagrania utworu w profesjonalnym studiu Radia Łódź, udziałw warsztatach prowadzonych przez opiekuna artystycznego festiwalu, minirecitalw studio TVP 3 oraz profesjonalna sesja zdjęciowa.

Prace plastyczne oraz wykonania muzyczne będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:
 10 – 16 lat
 17 – 24 lat
 25+

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do pobrania kart zgłoszeń w załączniku.

Finał konkursu plastycznego odbędzie się 19 czerwca 2018 w Łódzkim Domu Kultury!

Kategoria

Muzyka