Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =

Kubryk 2018 - zdjęcia

Za nami XXXIV Łódzkie Spotkania z Piosenką Żeglarską KUBRYK 2018. W Kinie Szpulka Łódzkiego Domu Kultury 19 maja odbyły się dwa główne koncerty.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia. 
Organizatorami KUBRYKU 2018 byli: Łódzki Dom Kultury, Oficyna Promocyjno Wydawnicza Joter - Music,  Scena Szantowa Stara Szkutnia, Artystyczna Przystań Keja Pub. Gospodarzem jest znana grupa  CZTERY REFY.

Łódzkie Spotkania z Piosenką Żeglarską,  to znana w kraju  impreza folkowa od lat ciesząca się w Łodzi dużą popularnością. Od samego początku istnienia KUBRYKU staramy się pokazywać to, co najbardziej wartościowe w nurcie piosenki żeglarskiej, a więc wykonawców interesujących, prezentujących wysoki poziom artystyczny, ciekawy repertuar oraz potrafiących jednocześnie porwać publiczność do wspólnej zabawy. Gospodarzem wszystkich dotychczasowych Łódzkich Spotkań z Piosenką Żeglarską jest doskonale znana w Łodzi szantowa grupa Cztery Refy. Atrakcyjność imprezy wynika głównie z założenia, by prezentować nie tylko zespoły i solistów z Polski, lecz również zagranicznych wykonawców grających morski folk.

Informacje: www.czteryrefy.pl/kubryk
muzyka@ldk.lodz.pl
ŁDK, Traugutta 18, tel. 797 326 173