unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =

Kurs Animatora Czasu Wolnego - nowy termin

Jesteś pełen energii i kreatywnych pomysłów? Lubisz pracę z dziećmi oraz aktywność fizyczną? Chciałbyś spędzić wakacje w polskich i zagranicznych kurortach? Jeśli odpowiedź na te pytania to "tak", zbliżający się Kurs Animatora Czasu Wolnego, który odbędzie się 19 marca 2019 r. w Łódzkim Domu Kultury, jest dla Ciebie idealną propozycją! Nie czekaj, zapisz się!
Organizowany w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury kurs daje narzędzia i umiejętności merytoryczne potrzebne do pełnienia obowiązków animatora czasu wolnego. W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się różnych zabaw, które wypełnią czas wolny dzieci i młodzieży. Prowadzący zaprezentują ponadto liczne układy taneczne, zabawy integracyjne, zabawy z chustą animacyjną, różne sposoby modelownia figurek balonowych oraz wzory malowania twarzy.

Prowadzący:
Mariusz Gorzycki – animator, trener, wykładowca. Właściciel firmy szkoleniowo-eventowej. Prowadzi wykłady z zakresu animacji czasu wolnego, wypoczynku dzieci i młodzieży oraz samorozwoju. Organizator Wypoczynku w postaci kolonii. Certfikowany coach i pilot wycieczek, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na kierunku Turystyka i Rekreacja. Uwielbia pracować warsztatowo.

Mateusz Bołądź – nauczyciel Wychowania Fizycznego, trener Akrobatyki Sportowej, Animator Czasu Wolnego oraz Wychowawca Wypoczynku. Przez całe życie związany ze sportem, w którym widzi uniwersalny skarbiec wartości. Bardzo ceni pracę z dziećmi i młodzieżą. Obecnie prowadzi młodzieżowe grupy akrobatyczne w parku trampolin Jump Arena oraz zespole tańca nowoczesnego Rytm-X. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku na kierunku sport specjalizacja nauczycielska.

Arkadiusz Szefler – czynny ratownik medyczny i pielęgniarz, prowadzący kursów z zakresu pierwszej pomocy, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na kierunku ratownictwo medyczne.

Opcjonalnie:
Magdalena Chmielak – Międzynarodowy Animator Kultury, Animator Czasu Wolnego, instruktor teatralny. Swoje doświadczenie zbierała w największych instytucjach kultury, w których była Animatorem Dziecięcym, Organizatorem Wypoczynku i Eventów dla dzieci.

Małgorzata Sulewska-Czarnecka – absolwentka Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych spec. Projekty wizualne ASP w Łodzi

Termin: 19.03. 2019 r., godz. 9.00 - 20.00
Miejsce: Łódzki Dom Kultury, sala kolumnowa
Cena: 200 zł/os.

Szczegóły i zapisy:
http://www.ldk.lodz.pl/szkolenia, tel. 797 326 219