Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - ROZWIJAMY PRĘDKOŚĆ

Minął trzeci, przedświąteczny tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
W dniach 10-13.04.2017 gościliśmy w Łodzi na warsztatach z projektowania kostiumów, aplikacji oraz scenografii dzieci z Bedlna, Klonowej, Dobryszyc, Tuszyna, Aleksandrowa, Mniszkowa, Nieborowa, Czastar, Zelowa, Szczercowa, Wieruszowa, Bolimowa, Sulmierzyc i Działoszyna.
Niektóre grupy odwiedziły Łódź już po raz drugi! Dzieci chętnie podejmują artystyczne wyzwania i zaskakują pomysłami instruktorów, którzy prowadzą warsztaty. Najwięcej radości i zadowolenia przynosi nam przełamywanie u uczestników myślenia "nie umiem, nie potrafię, nie chcę" - najbardziej "oporni" otwierają się na zajęciach i tworzą rzeczy wyjątkowe!
 
Powstał również funpage projektu "Lokomotywą po wiedzę" - zapraszamy do lajkowania: LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ
 

W ramach projektu zrealizowanych zostanie 5 typów warsztatów. Warsztaty te będą realizowane w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (zwiedzanie Centrum Nauki i Sztuki oraz Centrum Promocji Mody), Politechnice Łódzkiej, Łódzkim Domu Kultury oraz w 32 ośrodkach kultury z terenu województwa łódzkiego. Łącznie w ramach projektu odbędzie się 160 spotkań z ekologią i sztuką.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Projekt został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Relacja z drugiego tygodnia warsztatów:
 
Relacja z pierwszego tygodnia warsztatów: