unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - W PEŁNYM PĘDZIE

Minął czwarty, poświąteczny tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
 
W dniach 19-21.04.2017 gościliśmy w Łodzi na warsztatach z projektowania kostiumów, aplikacji oraz scenografii dzieci z Krzyżanowa, Białej, Klonowej, Szczercowa, Zelowa, Piątku, Czarnożył, Bedlna.
 
Widzimy w trakcie zajęć, jak wiele radości dają dzieciom warsztaty oraz prelekcje dotyczące ochrony środowiska i recyklingu. Uśmiech nie znika z żadnej buzi! Odkrywanie własnych możliwości twórczych jest dla niektórych uczestników warsztatów dużym zaskoczeniem. Działania artystyczne wybiegające poza zwykłą kartkę papieru i farby otwierają głowy i serca - dzięki temu powstaje na warsztatach wiele wspaniałych elementów do przedstawienia teatralnego, które dzieci przygotowują na podstawie książki Anny Frączek "Sprężynek na tropie tajemnic - ekologia".
 
Zapraszamy do lajkowania funpage'a projektu "Lokomotywą po wiedzę": LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ
 

W ramach projektu zrealizowanych zostanie 5 typów warsztatów. Warsztaty te będą realizowane w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (zwiedzanie Centrum Nauki i Sztuki oraz Centrum Promocji Mody), Politechnice Łódzkiej, Łódzkim Domu Kultury oraz w 32 ośrodkach kultury z terenu województwa łódzkiego. Łącznie w ramach projektu odbędzie się 160 spotkań z ekologią i sztuką.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Projekt został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

 
Relacja z trzeciego tygodnia warsztatów:
http://www.ldk.lodz.pl/lokomotywa-po-wiedze-rozwijamy-predkosc.aspx
 
Relacja z drugiego tygodnia warsztatów:
 
Relacja z pierwszego tygodnia warsztatów: