unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =

Ośmiornica Łódzka - kwiecień

Czy są tu miłośnicy gier bitewnych?
Ośmiornica Łódzka zaprasza na spotkania w kwietniu 2019. 

Harmonogram wydarzeń:
  • 7 IV (niedziela), godz. 9.00, sala 308
  • 14 IV (niedziela), godz. 9.00, sala 308
  • 28 IV (niedziela), godz. 9.00, sala 308

Ośmiornica Łódzka to grupa ludzi, którą łączą wspólne pasje jakimi są wszelkiego rodzaju figurowe systemy bitewne, a także modelarstwo. Te dwa zainteresowania są dla członków OŁ nierozerwalnie powiązane, gdyż figurki - by właściwie prezentowały się na stole - muszą być odpowiednio pomalowane i skonwertowane, dla uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego, który zadowoli kolekcjonera ale i ucieszy oko potencjalnego krytyka.

Po raz pierwszy zebraliśmy się w roku 2004. Początkowo nasze spotkania polegały po prostu na grze we wszystkie możliwe systemy bitewne. Później, kiedy coraz więcej osób pojawiało się na naszych zebraniach postanowiliśmy bardziej się zorganizować. W 2004 r. został przez nas zorganizowany pierwszy łódzki turniej strategicznych gier figurowych. Jakiś czas później przyjęliśmy nazwę naszej grupy - Ośmiornica Łódzka
i aktywnie zabraliśmy się do propagowania gier bitewnych na terenie Łodzi. Począwszy od grudnia 2007 r., raz do roku organizujemy ogólnopolski turniej gry strategicznej Warhammer o nazwie Macki Wojny, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony polskich graczy i na stałe wszedł do kalendarza miłośników gier bitewnych.

Wyjeżdżamy również na liczne imprezy i konwenty, takie jak chociażby Polcon, PGA, Wojna Światów i wiele, wiele innych. Dodatkowo prowadzimy warsztaty z malowania oraz udoskonalania technik malarskich oraz konwertowania figurek.

Aktualności dotyczące naszych spotkań i inicjatyw znajdziecie na forum Ośmiornicy pod adresem: www.osmiornica.info
W ŁDK spotykamy się w każdą niedzielę od godz. 09:00
  • 07-04-2019 godz 09:00
  • 14-04-2019 godz 09:00
  • 28-04-2019 godz 09:00

Kategoria

Wiadomości