Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =

Pędzle w dłoń! IX edycja "Przystanek 60+" Malarstwo i Rękodzieło!

Jeśli Twoją pasją jest malarstwo lub rękodzieło, nie czekaj, zgłoś do IX edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+"! Na zgłoszenia czekamy tylko do 19 marca 2018r. 
Konkurs ma na celu prezentację i promocję dorobku twórczości plastycznej mieszkańców województwa łódzkiego w wieku 60+, wspieranie twórczości amataroskiej, a także zachęcenie mieszkańców do zwiększenia aktywności w prezentacjach konkursowych/festiwalowych. 

W przeglądzie mogą wziąć udział malarze oraz rękodzielnicy działający przy instytucjach kultury (biblioteki, domu kultury, muzea), uniwersytetach trzeciego wieku, centrach i klubach seniora, organizacjach pozarządowych, parafiach oraz osoby niezrzeszone. 
Do konkursu przyjmowane są wyłącznie prace uprzednio nienagradzane, będące dziełem autora, który zgłasza się jako uczestnik Przeglądu. 

Regulamin wraz z kartą zgłoszenia dostępne do pobrania w załącznikach.
Zachęcamy serdecznie wszystkich kreatywnych seniorów do udziału w naszym przeglądzie! Do wygrania nagrody finansowe, a także możliwość zaprezentowania swojej pracy w ramach wystawy prac nagrodzonych i wyróżnionych, która odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury w dniach 27.03-05.04.2018r. 

Koordynatorzy projektu:
Malwina Paroń: tel. 797-326-197, m.paron@ldk.lodz.pl
Sandra Frątczak: tel. 504-941-503, s.fratczak@ldk.lodz.pl

Załączniki artykułu

  • 27-03-2018 godz 14:00