Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =

Prog on Days 2019 - przełożony!

"Drodzy Przyjaciele! Fani dobrej muzyki!

Podążając za tokiem smutnych wydarzeń ostatnich dni musimy przełożyć termin Festiwalu PROG on DAYS. Sytuacja, jaka ma miejsce, i będzie jeszcze trwała przez kilka najbliższych dni obliguje nas do wyciszenia się, uszanowania pamięci tragicznie zmarłego Pana Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, współczucia Jego bliskim i poszanowania godności tego naprawdę wspaniałego człowieka. Wierzymy, ba! Jesteśmy nawet pewni tego, że wszyscy jako ludzie inteligentni, wrażliwi i zwyczajnie dobrzy podejdziecie do tej decyzji z pełną wyrozumiałością.

My, Organizatorzy PROG on DAYS 2019 obiecujemy Wam, że nasze muzyczne spotkanie w nowym terminie przebiegnie pod dyktando wszelkich zasad bezpieczeństwa a także w duchu, na jaki zasługuje ta wspaniała muzyka, która przecież jest naszą pasją, hobby, miłością i trochę sensem życia. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was będzie musiało teraz przebukować zarezerwowane noclegi oraz bilety na przejazdy, oraz reorganizować wiele życiowych spraw. Niestety nie mamy wpływu na szaleństwa tego dziwnego świata. Nie możemy też Wam w tym wszystkim pomóc, ale obiecujemy, że w nowym terminie w pełni zrekompensujemy Wam te trudy i niedogodności, zapraszając Was na wspaniałą muzyczną ucztę!

PROG on DAYS 2019 odbędzie się w dniach 15 - 16 luty 2019 (piątek/sobota) oczywiście w Łódzkim Domu Kultury. Mamy nadzieje, że będzie to termin który zaakceptujecie, i że licznie stawicie się w Łódzkim Domu Kultury. Spontaniczne spotkania tak wspaniałych ludzi przy dobrej muzyce rockowej muszą przecież wciąż być rodzajem muzycznych świąt dla każdego z nas. Zakupione przez Was w przedsprzedaży bilety i karnety oczywiście będą obowiązywały w nowym terminie. Jeśli ktoś z Was nie będzie się mógł pojawić, a zakupił wejściówki do dnia dzisiejszego (czyli do 15 stycznia 2019) otrzyma zwrot poniesionych kosztów. W tym przypadku prosimy o chwilę cierpliwości bowiem sprawa jest naprawdę nadzwyczajna.

W najbliższych dniach pozostańmy przede wszystkim z bliskimi Pana Pawła Adamowicza, i zapalmy światełko ku pamięci tej postaci. Pan Paweł był przecież jednym z nas - człowiekiem który doceniał ludzką dobroć i zawsze działał w szczytnym celu...

{*} {*} {*}

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i z góry za nią dziękujemy!"

Ekipa PROG on DAYS

Ps. Staramy się zachować ten znakomity skład imprezy i już jesteśmy w kontakcie z w pełni wyrozumiałymi muzykami zespołów. Niebawem nowe informacje odnośnie kształtu Line-Up'u.
 
Bilety do nabycia w recepcji ŁDK oraz w serwisie Bilety24 [kliknij]
  • 15-02-2019
  • 16-02-2019