Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =

Przenieś się w świat Gwiezdnych Wojen!

24 marca zapraszamy do Łódzkiego Domu Kultury na „Holokron”, wydarzenie poświęcone tematyce  świata Star Wars. Wstęp jest całkowicie darmowy.
Najważniejszą atrakcją zlotu są przygotowane przez fanów z całej Polski dziewiętnaście merytorycznych konkursów z wiedzy o świecie Gwiezdnych Wojen. Każdy z nich na inny temat, o różnych poziomach trudności.  Konkurs ze Starej Trylogii, Technologiczny, „Kto to powiedział”, „Zagadkowe Uniwersum”, to tylko kilka z przykładów. Zwycięstwo w każdym z nich gwarantuje zdobycie nagrody.

Konkursy to nie wszystko co mamy przygotowane dla fanów Gwiezdnych Wojen. Jesteś graczem „Armady” albo „X-Winga” i dawno nie miałeś okazji zagrać? Wiele słyszałeś o grach Star Wars, ale nigdy nie widziałeś ich  w akcji? W ramach „Holokronu” zostaną przygotowane stanowiska do gier pokazowych oraz treningowych z sześciu rożnych tytułów, m.in. mającego premierę 22 marca tego roku „Star Wars: Legion”.

Jeśli potrzebujesz przerwy i chwili odpoczynku od rywalizacji konkursowo-planszówkowej, zapraszamy do Czytelni. Tutaj będzie można przejrzeć przeróżne komiksy, zarówno klasyczne jak i najnowsze oraz encyklopediei albumy o świecie Gwiezdnych Wojen. Przewodniki ilustrowane po filmach, „Star Wars: Wizje” czyli obrazy artystów zafascynowanych Odległą Galaktyką, zbiory concept artów do Epizodu III oraz wiele innych.

„Holokron” powstał przy współpracy Łódzkiego Fanklubu Star Wars z Łódzkim Domem Kultury. Zapraszamy wszystkich 24 marca na „Holokron” oraz do odwiedzenia strony wydarzenia pod tym linkiem po więcej informacji.
  • 24-03-2018 godz 12:00 - 24-03-2018 godz 20:00