unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =

Przystanek 60+ na Wojewódzkich Dniach Seniora

ŁDK wyjechał w region, żeby przedstawić bogatą ofertę projektu Przystanek 60+ na sezon jesień/zima 2018
Wojewódzkie Dni Seniora w Piotrkowie Trybunalskim to drugie tego typu spotkanie w regionie, w którym uczestniczył Łódzki Dom Kultury. Na stoisku ŁDK każdy uczestnik mógł własnoręcznie stworzyć przypinkę, skorzystać z warsztatów papieroplastyki i dowiedzieć się o wszystkich działaniach w ramach Przystanku 60+. 

Dodatkowo, na gości Wojewódzkich Dni Seniora w Piotrkowie Trybunalskim  czekały występy regionalnych zespołów muzycznych oraz gwiazdy wieczoru - zespołu No To Co.

Katalog działań dla seniorów w roku 2018 jest bardzo duży. Tylko do końca roku w ramach Przystanku 60+ zostanie zorganizowanych dziesięć plenerów artystycznych w siedmiu parkach krajobrazowych województwa łódzkiego oraz cztery plenery miejskie w przestrzeni miejskiej w takich miejscowościach jak Tum, Nieborów, Wieluń oraz Piotrków Trybunalski. W programie plenerów przygotowano warsztaty malarskie, rękodzielnicze, fotograficzne oraz liczne wycieczki historyczno-krajoznawcze.

Poza plenerami ŁDK zaprasza wszystkich dojrzałych artystów z województwa łódzkiego do udziału w pozostałych wydarzeniach: XIII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dojrzałej w kategorii muzyka, uroczystym zakończeniu plenerów artystycznych, finału finałów będącym podsumowaniem wszystkich działań zrealizowanych w 2018 roku połączonym z wyborem Seniora Roku Przystanku 60+ oraz zabawą andrzejkową.

Ostatnim działaniem będą fora dyskusyjne dotyczące kultury dla seniorów zorganizowane w czterech miastach województwa: Piotrkowie Trybunalskim, Opocznie, Pabianicach i Radomsku. 

  • 02-09-2018

Kategoria

Wiadomości