Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =

Spotkania miłośników gier planszowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłłośników planszówek na wspólne granie w soboty w ŁDK! 
7,14,28 IV (sobota), godz. 13.00, sala 313
21 IV (sobota), godz. 15.00, sala 408
STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW ERPEGÓW I FANTASTYKI
Stowarzyszenie Miłośników ERpegów i Fantastyki (znane również jako S.M.E.R.F.), jest aktualnie jedynym klubem, który działa aktywnie w łódzkim fandomie.Nasze stowarzyszenie powstało 27 X 2001 r. Na początku byliśmy jedynie grupą przyjaciół, którzy wypisali jedynie parę propozycji związanych z możliwościami propagowania fantastyki. Teraz po tych kilkunastu latach możemy stwierdzić, że cele statutowe, naszego stowarzyszenia o osobowości prawnej pokrywają się z tamtymi młodzieńczymi pomysłami. Stowarzyszenie od początku wspierało niemal każdą regionalną inicjatywę związaną z propagowaniem gier fabularnych i ogólnie pojętej fantastyki.

Naszą sztandarową atrakcję stanowi Zjazd Miłośników Fantastyki U-BOT, którego pierwsze wynurzenie nastąpiło we wrześniu 2005 r. Organizowana przez grupę, której zasadniczym trzonem byli właśnie nasi członkowie, impreza gościła na przestrzeni lat 2005-2008 ponad 1150 uczestników i 180 gości (twórców literatury fantastycznej, przedstawicieli mediów czy wydawnictw). Nasze zaangażowanie docenił magistrat miasta Łodzi, dołączając naszą imprezę do atrakcji Festiwalu Dialogu Czterech Kultur a w roku 2008 U-bot uzyskał Patronat Prezydenta Miasta Łodzi.

W Łódzkim Domu Kultury organizujemy także mniejsze imprezy poświęcone fantastyce i grom, takie na przykład jak Łódzki Port Gier, a od paru lat zaznaczamy naszą obecność na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu poprzez pomoc w tworzeniu atrakcji dla uczestników. Staramy się regularnie spotykać - w każdą sobotę w Łódzkim Domu Kultury. Na naszych zebraniach można pograć w najnowsze tytuły planszowe, spróbować wielu gier fabularnych oraz stoczyć walki w którymś z systemów bitewnych. Prezentujemy własne pomysły, dyskutujemy na temat nowych publikacji i pozycji jakie pojawiły się w sklepach. 

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Aktualne informacje dotyczące spotkań, innych naszych inicjatyw oraz więcej informacji o samym Stowarzyszeniu można znaleźć na naszej stronie internetowej pod adresem: www.smerf.fero.pl
e-mail: smf.lodz@gmail.com