unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =

Świąteczny relaks

Dla wszystkich, którzy chcą zrelaksować się przed świętami!
Zajęcia terapii dźwiękiem gongów i mis odbędą się 14 XII 2019 r. o godz. 16:00 w sali 304.
Prowadzenie: Jagoda Kunikowska


GONGI I MISY TYBETAŃSKIE – terapia dźwiękiem gongów i mis wpływa pozytywnie i na ciało, i na psychikę. Wibracje tych instrumentów pobudzają do drgań komórki, przez co wspomagają oczyszczanie się organizmu z toksyn, poprawiają jakość krwi, przyspieszają zrastanie się ran, kości, regenerację stawów i mięśni, relaksują, niwelują przewlekły  stres.

Uwaga! Prosimy o zabranie ze sobą karimaty i koca oraz wcześniejsze przychodzenie. Po rozpoczęciu seansu nie ma możliwości wejścia na salę.

Wstęp: 10 zł
 
JAGODA KUNIKOWSKA - terapeutka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej praktykująca Tai Chi i Qi Gong od 30 lat, czerpiąca wiedzę bezpośrednio od Chińskich Mistrzów, tak Qi Gong jak i Tai Chi. Posiada uprawnienia uznawane przez Ministerstwo Sportu, jak i Chiński Związek Wu Shu.
Prowadzone zajęcia mają charakter wybitnie prozdrowotny – łączą ćwiczenia fizyczne z rozległą wiedzą z zakresu Medycyny Chińskiej w jedną, niezwykle korzystną dla uczestników całość.

Jagoda Kunikowska prowadzi również warsztaty terapii dźwiękiem, wykorzystując swoje wykształcenie muzyczne i psychologiczne.

Kategoria

Wiadomości