Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =

Taniec towarzyski dla początkujących!

Od 5 marca rusza kurs tańca towarzyskiego dla początkujących pod kierownictwem Ryszarda Drobińskiego. Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą się nauczyć tańca od podstaw lub podszkolić posiadane umiejętności, by zabłysnąć na parkietach weselnych, balach, dyskotekach i imprezach. Kurs Tańca Towarzyskiego gwarantuje znakomitą zabawę, która pozwoli zadbać o kondycję (prawidłową postawę ciała) i wspaniale się bawić. Zajęcia taneczne to także dobra okazja do spotkania się ze znajomymi oraz poznania nowych ludzi.
PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, godz. 18.30-20.00
ŁÓDZKI DOM KULTURY, ul. Traugutta 18
Cena: 100 zł/m-c (2 x tyg.), 20 zł/1 zajęcia

Kurs tańca przeznaczony dla jest osób, które pragną poznać – podane w przystępny sposób –  podstawowe kroki i figury tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive, pasodoble) i standardowych (walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, quickstep) oraz elementy tańców disco i światowe nowości taneczne. Kurs prowadzony jest w oparciu o światowy program tańca.

RYSZARD DROBIŃSKI – były tancerz, obecnie instruktor tańca towarzyskiego zweryfikowany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Trener tańca sportowego, członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego, wiceprezes zarządu okręgu łódzkiego Polskiego Towarzystwa Tańca. Pracę trenerską rozpoczął w 1990 r. w Łódzkim Domu Kultury, z którym jest związany do dziś. Obecnie jest trenerem dwudziestu par tanecznych w różnych kategoriach wiekowych, od młodzików, przez juniorów, do seniorów włącznie. Dzięki jego zaangażowaniu i ogromnej pracy pedagogicznej, pary przez niego wyszkolone są laureatami wielu prestiżowych turniejów tańca w Polsce i za granicą oraz wielokrotnymi mistrzami i wicemistrzami okręgu łódzkiego.