unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =

Warsztaty dot. realizacji projektów animacyjnych

Zapraszamy przedstawicieli edukacji, instytucji kultury, organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnych warsztatach pt. Ogólnopolska Sieć Dydaktyki Cyfrowej. Wprowadzą one uczestników w tematykę realizacji projektów animacyjnych dotyczących dziedzictwa kulturowego adresowanych do lokalnych społeczności.
Warsztaty są spotkaniami przygotowującymi do realizacji Forum Dydaktyki Cyfrowej Digitykon realizowanego w dniach 28-29 października w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu.

Program warsztatów obejmuje dwugodzinne spotkanie w trakcie którego uczestniczki i uczestnicy:
  • poznają założenia projektu
  • otrzymają możliwość wpływu na zagadnienia poruszane podczas Forum Dydaktyki Cyfrowej,
  • stworzą mapę zagadnień.

Miejsce: Łódzki Dom Kultury, sala 308
Termin: 28 sierpnia 2019 r.
Godziny: 10:00 - 13:00

Na warsztaty obowiązują zapisy. Aby zgłosić swój udział należy do 25 sierpnia uzupełnić formularz: https://forms.gle/tnG3WgiDZXX8QqBG7

Uczestnicy warsztatów będą mieć pierwszeństwo w zapisach na Forum Dydaktyki Cyfrowej w Toruniu (z noclegiem i wyżywieniem).

Kontakt:
Łukasz Ofiara
Koordynator projektów
Fundacja na rzecz Wielkich Historii
e-mail: lukasz@wielkiehistorie.pl
tel: 511 101 113

IDEA
Forum Dydaktyki Cyfrowej to miejsce debaty, gdzie teraźniejszość styka się z przyszłością, a edukacja i kultura z technologią. Jak się odnaleźć w dynamicznie rozwijającym się świecie? Od czego zależy nasza przyszłość i na co postawić w edukacji? Czy na zdobywanie wiedzy i praktycznych umiejętności? Czy może raczej na rozwijanie u przyszłych pokoleń wyobraźni, krytycznego myślenia, pracy zespołowej i umiejętności prowadzenia dyskusji? Jaką rolę w edukacji powinna odgrywać technologia? Media społecznościowe na nowo definiują nasze relacje, potrzeby i wybory. Na ile zatem narzędzia cyfrowe mogą uczyć społecznych kompetencji?

Ogólnopolska Sieć Dydaktyki Cyfrowej to projekt współfinansowaney ze środków MKiDN z programu edukacji kulturalnej.

Załączniki artykułu

Digitykon 2019 (Pobrań: 78)
  • 28-08-2019 godz 10:00