unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =

Zagraj z mistrzami

Najwięksi muzycy i praktycy świata muzycznego poprowadzą bezpłatne warsztaty mistrzowskie w Łódzkim Domu Kultury, które odbędą się 26-27 września.
Warsztaty mistrzowskie to dwa dni pełne bezpłatnych zajęć w Łódzkim Domu Kultury. Tym razem tematyka zostanie podzielona na 3 przestrzenie związane z muzyką rozrywkową:
  1. Muzyka - czyli zajęcia wokalne, instrumentalne, poruszające problematykę nagrań studyjnych. To kurs pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej, poruszający związaną z optymalizacją brzmienia zarówno w sferze wykonawstwa koncertowego, jak i pracy studyjnej.
  2. Relacje Artyści – Dziennikarze – to warsztaty, które są nie tylko unikatowe w skali regionu łódzkiego, ale również w skali całego kraju. Będą podejmowały tematykę współpracy zespołów, muzyków, wokalistów z mediami zarówno na płaszczyźnie relacji współpracy, jak i wszelakich form promowania własnej twórczości z rozgłośniami radiowymi czy ośrodkami telewizyjnymi.
  3. Producenckie - to warsztaty dotyczące omówienia sposobów nagrywania poszczególnych instrumentów, ustawienia nagrania i rejestracji wybranego zespołu, przygotowania utworu do radia oraz wstępu do masteringu.

Zajęcia poprowadzą:
  •  Marek Piekarczyk
  • Wojciech Cugowski
  • Tomasz Łosowski
  • Marcin Pendowski
  • Maciej Kierzkowski
  • Marek Dulewicz

Szczegółowy harmonogram już wkrótce.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z informacją w jakich warsztatach chciałbyś wziąć udział na adres: s.fratczak@ldk.lodz.pl

Do dzieła!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/237702417623890/

Koordynatorzy:
Michał Karkusiński, tel.: 605 048 595, rockowanie@ldk.lodz.pl
Sandra Frątczak, tel.: 510 038 093, s.fratczak@ldk.lodz.pl

Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Łódź.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
  • 26-09-2020 - 27-09-2020

Kategoria

Muzyka