Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =

Zgłoś się na I Wojewódzki Festiwal Muzyczne Portrety

I Wojewódzki Festiwal Muzyczne Portety poświęcony Bogusławowi Mecowi nadchodzi wielkimi krokami! To ostatnia chwila na wysyłanie zgłoszeń.
Zapraszamy do udziału wszystkich solistów oraz zespoły do wzięcia udziału w festiwalu. Termin zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2018.


Wykonania muzyczne będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:
  • 10 – 16 lat
  • 17 – 24 lat
  • 25+
Na laureatów czekają niespodzianki, m.in. możliwość nagrania utworu w profesjonalnym studiu Radia Łódź, udział w warsztatach prowadzonych przez opiekuna artystycznego festiwalu, minirecital w studio TVP 3 oraz profesjonalna sesja zdjęciowa.

Festiwal odbędzie się 19 września 2018 roku w Łódzkim Domu Kultury.

Pierwsza edycja Festiwalu dedykowana jest Bogusławowi Mecowi, którego oryginalny, charakterystyczny głos pozostaje w pamięci wielu łodzian. Jego piosenki cechowała prostota harmonii i ponadczasowy przekaz słów. Teraz posłużą jako inspiracja do rozwoju wrażliwości muzycznej, pracy nad interpretacją tekstu, rozwijania pasji śpiewania oraz zachęcą do stworzenia prac plastycznych przez dzieci, młodzież oraz dorosłych. Festiwal wpisze się w nurt pielęgnacji pamięci artysty i podziękowania za wszystkie chwile wzruszeń, jakich dostarczył nam swoją twórczością.
 
  • 19-09-2018

Kategoria

Muzyka