Kalendarz wydarzeń

2017
Filatelistyczne spotkania wymienne
Koło Polskiego Związku Filatelistów Łódź - Miasto im.Czesława Danowskiego zaprasza  na spotkania wymienne (wymiana, kupno, sprzedaż znaków pocztowych, korzystanie z pomocy eksperta PZF oraz najnowszych katalogów) w soboty w godzinach 11.00-14.00.
Najbliższe, ostatnie przed wakacjami spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2017r. w sali  308.
Zapraszamy!
klub podróżników
Klub Podróżników i Łódzki Dom Kultury zapraszają 26 czerwca   2017 r. o godz. 18.00 do  sali 221 na prelekcję Marka GrzejszczakaPANAMA - Kanał Panamski i folklor .
 
KURS PIERWSZEGO TAŃCA
Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 3 kwietnia 2017 (poniedziałek) o godz. 20.00 na nowe zajęcia taneczne: KURS PIERWSZEGO TAŃCA.
KURS FOTOGRAFICZNY
 
Łódzki Dom Kultury zaprasza  w dniu 6 marca 2017 o godz. 17.30 (sala 114) osoby zainteresowane nauką lub doskonaleniem umiejętności fotograficznych do udziału w nowej edycji KURSU FOTOGRAFII.
WAKACYJNE ZAJĘCIA W ŁDK - LATO 2017
Zapisz się na wakacyjne zajęcia w Łódzkim Domu Kultury! Już od 26 czerwca 2017 malujemy, gramy, tańczymy i ćwiczymy!
LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - ZBLIŻAMY SIĘ DO OSTATNIEJ STACJI
Minął ósmy, ostatni tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - WIELE PRZYSTANKÓW JUŻ ZA NAMI
Za nami siódmy tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - NIKT NAS NIE ZATRZYMA
Szybko minął nam szósty tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
Koncert The Moon and the Nightspirit - 3.03.2017
 
W dniu 3 marca 2017 odbył się w Łódzki Dom Kultury koncert węgierskiej grupy The Moon and the Nightspirit której towarzyszyły dwa polskie zespoły: Othalan i Hegemony.
 
 
 
Rośliny w wierzeniach i zwyczajach ludowych. Słownik Adama Fischera- spotkanie z dr Moniką Kujawską
 
24 lutego 2017 Łódzki Dom Kultury i Polskie Towarzystwo Ludoznawcze - Oddział w Łodzi gościł na spotkaniu dr Monikę Kujawską - autorkę książki "Rośliny w wierzeniach i zwyczajach ludowych. Słownik Adama Fischera".
LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ
Za nami piąty  tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - W PEŁNYM PĘDZIE
Minął czwarty, poświąteczny tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
"LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ" - KOLEJNE WARSZTATY ZA NAMI!
Minął drugi, intensywny tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".
TE-ART WARSZTATY WOKALNO-AKTORSKIE
 
Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 2 kwietnia 2017 (niedziela) o godz. 11.00 do sali 423 utalentowaną scenicznie młodzież i osoby dorosłe na warsztaty wokalno-aktorskie TE-ART.