KINO MŁODEGO WIDZA

KINO MŁODEGO WIDZA

 
EDUKACJA FILMOWA

Ośrodek Filmowy Łódzkiego Domu Kultury zaprasza uczniów i nauczycieli na spotkania z filmem, podczas których prezentowane będą zarówno najnowsze produkcje, jak i klasyka polskiego oraz światowego kina. Repertuar jest bardzo zróżnicowany – od filmów animowanych, poprzez fabularne, po dokumenty.

Proponujemy również atrakcyjne imprezy towarzyszące, wychodzące poza ramy spotkań w kinie: konkursy, spotkania z twórcami filmów, wystawy, prezentacje wybranych produkcji krótkometrażowych,  dokumentalnych i fabularnych.

Jesteśmy przygotowani do organizowania imprez filmowych, podczas których projekcja wybranego tytułu jest pretekstem do szerszego, pełniejszego poznania zagadnień związanych z edukacją i kulturą. Naszym celem jest pomoc w realizacji programu szkolnego, jego poszerzeniu, zaprezentowanie w atrakcyjnej formie, z uwzględnieniem bogatych zasobów filmowych nieosiągalnych przez inne kina.

Dysponujemy klimatyzowaną salą kinową na 250 miejsc. Ceny biletów na projekcje filmowe ustalane są każdorazowo i wynoszą od 8 do 10 zł.

Wierzymy, że przyjazna atmosfera Kina Młodego Widza będzie potrafiła oczarować kolejne pokolenia uczniów.

KONTAKT:

ŁÓDZKI DOM KULTURY
Łódź, ul. Traugutta 18
www.ldk.lodz.pl
Dział Filmowy - tel. 797 326 168