Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =

HARMONOGRAM PROJEKTU KOLOROWA LOKOMOTYWA NA ZIELONYM SZLAKU

DZIEŃ

MIESIĄC

LIPIEC 2014

SIERPIEŃ 2014

WRZESIEŃ 2014

01

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Tomaszowa Mazowieckiego (Ośrodek Kultury „Tkacz”, ul. Nieborowska 50, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Kutna (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

02

-

-

-

03

-

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Bełchatowa (Załęczański Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

04

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Tomaszowa Mazowieckiego (Bolimowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Kutna (Kutnowski Dom Kultury, Żółkiewskiego 4, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Łowicza (Spalski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Bełchatowa ( Las łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

05

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa ze Zduńskiej Woli (PCKSiR, ul. Kilińskiego 17, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Pabianic (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Zelowa ( Dom Kultur w Zelowie, ul. Kościuszki 74, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Łowicza (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

06

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Zelowa (Spalski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

-

07

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Wielunia (Park Krajobrazowy Międzyrzecza i Widawki, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Kutna (Bolimowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

-

08

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Tomaszowa Mazowieckiego (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Zelowa (Dom Kultury w Zelowie, ul. Kościuszki 74, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Pabianic ( Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach, ul. Kościuszki 14, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa ze Zduńskiej Woli (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

09

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Radomska (Miejski Dom Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5, godz. 10.00)

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Bełchatowa (Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, Pl. Narutowicza 1a, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Pabianic (Bolimowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Sieradza (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

10

-

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Sieradza (Zespół Wychowania Pozaszkolnego  w Sieradzu, ul. Tysiąclecia 3, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Zelowa (Spalski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Pabianic ( Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

11

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Wielunia (Wieluński Dom Kultury, Krakowskie Przedmieście 5, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Sieradza (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Pabianic (Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach, ul. Kościuszki 14, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Kutna (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Bełchatowa (Załęczański Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

12

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa ze Zduńskiej Woli (PCKSiR, ul. Kilińskiego 17, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Zelowa (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Bełchatowa (Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, Pl. Narutowicza 1 a, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Sieradza (Załęczański Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Zelowa (Las łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

13

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Radomska (Przedborski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

-

14

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Tomaszowa Mazowieckiego (Bolimowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

 


SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Piotrkowa Trybunalskiego (Przedborski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)


 

-

15

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa ze Skierniewic (Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach, ul. Wita Stwosza 2/4, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Łowicza (Spalski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Wielunia (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Łowicza (Łowicki Ośrodek Kultury, ul. Podrzeczna 20, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Bełchatowa (Las łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

16

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Radomska (Przedborski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

-

-

17

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Tomaszowa Mazowieckiego (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

-

18

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Wielunia (Wieluński Dom Kultury, Krakowskie Przedmieście 5, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa ze Skierniewic (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)
​SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Piotrkowa Trybunalskiego (Stanica Harcerska, Trzy Morgi, godz. 10.00)

 

-

19

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Opoczna (Miejski Dom Kultury w Opocznie, ul. E. Biernackiego 4, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Pabianic (Bolimowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa ze zduńskiej Woli (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

20

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Radomska ( Miejski Dom Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5, godz. 10.00)
​SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Piotrkowa Trybunalskiego (Las łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

21

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Opoczna (Bolimowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

-

22

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Wielunia (Park Krajobrazowy Międzyrzecza i Widawki, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa ze Skierniewic (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa ze Skierniewic (Sulejowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Opoczna ( Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

23

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Opoczna (Bolimowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

-

-

24

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Sieradza (Załęczański Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Opoczna (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

-

25

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Opoczna (Miejski Dom Kultury w Opocznie, ul. E. Biernackiego 4, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Wielunia (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa ze Skierniewic ( Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach, ul. Wita Stwosza 2/4, godz. 10.00)
​SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Piotrkowa Trybunalskiego (Przedborski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

-

26

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa ze Zduńskiej Woli ( Załęczański Park Krajobrazowy. godz. 10.00)

-

27

-

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Tomaszowa Mazowieckiego (Ośrodek Kultury „TKACZ”, ul. Nieborowska 50, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Radomska (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

28

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa z Kutna (Bolimowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Łowicza (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa ze Zduńskiej Woli (Załęczański Park Krajobrazowy, godz. 10.00)
​SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Piotrkowa Trybunalskiego (Las łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

29

SPOTKANIA WARSZTATOWE W PLENERZE w tym warsztaty: fotograficzne, collage, malarstwa w plenerze – grupa ze Skierniewic (Sulejowski Park Krajobrazowy, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Piotrkowa Trybunalskiego (Piotrków Trybunalski, godz. 10.00)

-

30

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Kutna (Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4, godz. 10.00)

SPOTKANIA WARSZTATOWE - EDUKACYJNE GRY TERENOWE/TURYSTYKA KONNA NA OBSZARACH CHRONIONYCH – grupa z Radomska (Las Łagiewnicki, ul. Wycieczkowa 86, godz. 10.00)

-

-

31

SPOTKANIA WARSZTATOWE SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA Z WYKORZYSTANIEM NATURALNYCH MATERIAŁÓW – grupa z Łowicza (Łowicki Ośrodek Kultury, ul. Podrzeczna 20, godz. 10.00)

-

-