unia baner

Łódzkie pełne kultury na ostatniej prostej - za nami mikołajkowe podsumowanie

III edycja Łódzkie pełne kultury powoli zbliża się ku końcowi. W pierwszym tygodniu grudnia warsztaty zorganizowane zostały w Łęczycy, Wieruszowie, Tomaszowie Mazowieckim oraz Radomsku. 5 grudnia odbyło się natomiast mikołajkowe podsumowanie projektu, podczas którego odbyła się konferencja prasowa z udziałem naszych 3...

Tak minęła druga połowa listopada w ramach Łódzkie pełne kultury

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z ostatnich dwóch tygodni w ramach projektu Łódzkie pełne kultury - III edycja. Było naprawdę intensywnie! Odwiedziliśmy aż 7 miejscowości, a część uczestników przyjechała również do Łodzi, aby zwiedzić wystawy partnera projektu - Muzeum Miasta Łodzi.

Łódzkie pełne kultury ponownie w Tuszynie i Krośniewicach

Kolejny raz w ramach tegorocznej edycji projektu odwiedziliśmy Miejskie Centrum Kultury w Tuszynie oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach, gdzie warsztaty dla dzieci i dorosłych poprowadziły edukatorki Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina w Łodzi.

Kolejny tydzień warsztatów za nami - Łódzkie pełne kultury

Po jednym z najintensywniejszych tygodni w ramach projektu Łódzkie pełne kultury przyszedł czas na niewielkie zwolnienie tempa. W ostatnich dniach warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci oraz nauczycieli i animatorów z województwa łódzkiego odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim oraz Łęczycy. Dorośli uczestnicy...

Intensywny tydzień w ramach Łódzkie pełne kultury

Ostatni tydzień października był dla nas intensywny. W ciągu 4 dni edukatorzy projektu Łódzkie pełne kultury odwiedzili aż 7 miejscowości województwa łódzkiego. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Łódzkie pełne kultury nie zwalnia - za nami kolejne warsztaty

Kolejne warsztaty w ramach tegorocznej edycji Łódzkie pełne kultury za nami. Krośniewice, Tomaszów Mazowiecki i Zduńska Wola odwiedzili edukatorzy i muzycy Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Łódzkie pełne kultury - tak minął ostatni tydzień

W minionym tygodniu w ramach projektu Łódzkie pełne kultury odwiedziliśmy trzech naszych partnerów - Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu, Dom Kultury w Łęczycy oraz Miejskie Centrum Kultury w Tuszynie, gdzie odbyły się warsztaty dla dzieci i pedagogów z województwa łódzkiego.

Kulturalna niedziela w ramach Łódzkie pełne kultury

13 października 2019 r. kolejne grupy uczestników III edycji Łódzkie pełne kultury odwiedziły Muzeum Miasta Łodzi oraz wzięły udział w koncercie w Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Łódzkie pełne kultury odwiedziło kolejne miejscowości

W tym tygodniu w ramach Łódzkie pełne kultury - III edycja odwiedziliśmy trzy miasta naszego województwa: Skierniewice, Radomsko i Opoczno. Działo się dużo. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Z wizytą w Filharmonii i Muzeum

Pierwsze grupy dzieci biorących udział w projekcie Łódzkie pełne kultury - III edycja odwiedziły Łódź. W dniu 3 października 2019 r. wzięły udział w koncercie w Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina oraz zwiedziły wystawy Muzeum Miasta Łodzi.