unia baner

Łódzkie pełne kultury odwiedziło kolejne miejscowości

W tym tygodniu w ramach Łódzkie pełne kultury - III edycja odwiedziliśmy trzy miasta naszego województwa: Skierniewice, Radomsko i Opoczno. Działo się dużo. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Z wizytą w Filharmonii i Muzeum

Pierwsze grupy dzieci biorących udział w projekcie Łódzkie pełne kultury - III edycja odwiedziły Łódź. W dniu 3 października 2019 r. wzięły udział w koncercie w Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina oraz zwiedziły wystawy Muzeum Miasta Łodzi.

Łódzkie pełne kultury w Tuszynie i Sieradzu

30 września odbyły się kolejne warsztaty w amach III edycji Łódzkie pełne kultury. Tym razem łódzcy artyści i edukatorzy odwiedzili Tuszyn i Sieradz.

Ruszyły warsztaty w ramach III edycji Łódzkie pełne kultury!

23 września wystartowaliśmy z warsztatami w ramach tegorocznej, trzeciej już edycji projektu „Łódzkie pełne kultury. Tego dnia odwiedziliśmy dwie instytucje kultury: Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli oraz Miejski Dom Kultury w Opocznie.

Inauguracja III edycji Łódzkie Pełne Kultury

18 września 2019 roku zainaugurowaliśmy III edycję projektu Łódzkie Pełne Kultury. W wydarzeniu wzięło udział 10 instytucji kultury z województwa łódzkiego oraz partnerskie instytucje z Łodzi.