Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =

JURY: Jadwiga Sącińska, Marian Glinkowski, Zdzisław Jaskuła, Juliusz Tyszka

  
Jury po obejrzeniu 17 prezentacji konkursowych postanowiło nie przyznawać Grand Prix festiwalu nie znajdując wypowiedzi
  na tyle ważkiej i spójnej
artystycznie i myślowo.
  Jury zwróciło jednak uwagę na wiele interesujących propozycji teatralnych i osobowości twórczych (...)
 

I NAGRODA

Teatr Bardziej Ruchu za artystyczną jednorodność i oryginalność spektaklu Obroty


II
 NAGRODA

Studio Teatralno-Recytatorskie Pomorska za trafne odczytanie konwencji zaproponowanej przez dramaturga w przedstawieniu Trzy Zbiry

 

III NAGRODA

Teatr BAT za interesujący kształt zadań aktorskich i umiejętności gry zespołowej w Tangu wg S. Mrożka


NAGRODY AKTORSKIE (równorzędne)

Kamila Klimczak za monodram Nie patrzeć, nie widzieć, nie słyszeć...

Katarzyna Kurzeja za rolę Wuja Eugeniusza w Tangu Teatr BAT

Katarzyna Czarnecka za rolę Babci w Tangu Teatr BAT


NAGRODA ZA MUZYKĘ

Jacek Partyka za kompozycje wykorzystane w przedstawieniu Ameryka 2000 Teatr of Manhattan

 

NAGRODA IDYWIDUALNA

Jarosław Gawlik za twórczą postawę Teatr Prymitywny Yaratcha

 

NAGRODY SPECJALNE JURY (równorzędne)

Piotr Grabowski za tworzenie nowych, autonomicznych wartości w teatrze ruchu

Tomasz
Cymerman za kreatywne łączenie ról aktora i reżysera Studio Teatralno-Recytatorskie Pomorska


WYRÓŻNIENIA AKTORSKIE (równorzędne)

Kamil Kurant za rolę Maga w spektaklu Mag Teatr Wejście Ewakuacyjne

Adam
Pietrzyk za rolę w spektaklu Młoda śmierć Teatr Euforia


SPEKTAKLE

* poza konkursem

 1. Monodram Kamili Klimczak Nie patrzeć, nie słyszeć, nie widzieć...

 2. Teatr 36 zł Zlewnia *

 3. Teatr Realistyczny Jasne światło na końcu tunelu (Skierniewice)

 4. Teatr Pod Lupą - Juniorzy Pulsując

 5. Teatr Prymitywny Yaratcha Nauczanie początkowe

 6. Teatr Prymitywny Yaratcha Beckieciarnia

 7. Teatr Euforia Młoda śmierć (Poddębice)

 8. Teatr Wejście Ewakuacyjne Mag (Łask)

 9. Teatr BAT Tango (Bełchatów)

10. Grupa Teatralna od jutra Tutaj czy gdzie indziej (Kutno)

11. Teatr Scentrum Fotodra-m

12. Teatr Księżniczki Trzy księżniczki i natrętny książę

13. Teatr Bardziej Ruchu Obroty

14. Teatr Na poddaszu Tryptyk (Piotrków Trybunalski)

15. Teatr Bez nazwy Ćwiczenia warsztatowe do muzyki Jana Sebastiana Bacha (Kutno)

16. Studio Teatralno-Recytatorskie Pomorska Trzy Zbiry

17. Teatr Forum Przystanek

18. Monodram Piotra Grabowskiego Semen

19. Teatr of Manhattan Ameryka 2000

20. Teatr Orfa Alicja w krainie czarów *
      (Zgierz)

21. Asertywna Formacja Artystyczna Piana Złudzeń Ślina *