Rusza VI Festiwal "Rockowanie"

Festiwal Rockowanie to wydarzenie, którego nie możecie przegapić. Czekają na was możliwości zaprezentowania i promocji swojej twórczości, a także szanse na zdobywanie doświadczenia i naukę czegoś nowego podczas konkurowania z innymi zespołami.

Farben Lehre akustycznie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu (21.12.2018).  

PROG THE NIGHT IV

Za nami kolejna edycja festiwalu! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Rockowanie - gramy Brylewskiego!

Przed nami kolejna edycja Rockowania, jednak w odmienionej formie! Tym razem zapraszamy do udziału w projekcie pn. Rockowanie. Muzyczny dialog pokoleń zespoły rockowe z województwa łódzkiego, który zakończymy konkursem poświęconym twórczości Roberta Brylewskiego (Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael czy Armia). 

Punky Regge Live 2018

FARBEN LEHRE + GUTEK + BIG CYC + KONKUBENT w ŁDK!

Grażyna Łobaszewska - piosenki z duszą

Nie przegap niepowtarzalnej okazj i spędź nastrojowy wieczór w Łódzkim Domu Kultury! Na scenie wystąpi niesamowita Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore.

GŁOŚNY FINAŁ Z ROCKOWYM BRZMIENIEM W ŁDK

27 czerwca na scenie Łódzkiego Domu Kultury zagrali dla nas laureaci eliminacji rejonowych pierwszej edycji festiwalu Rockowanie: Coldlight, Hazard, Co z Tego, Rail, Maze of Sound, Manuka, Tabula Raza. Zwyciężył Rock.

Znamy kolejnych uczestników finału festiwalu ROCKOWANIE

12 czerwca w Łodzi oraz 13 czerwca w Skierniewicach  odbyły się dwa ostatnie koncerty eliminacyjne w ramach Festiwalu Muzycznego ROCKOWANIE. Do udziału w finale Komisja Artystyczna zakwalifikowała zespoły: Manuka oraz  Tabula Raza.

Zespół RAIL laureatem kolejnych przesłuchań rejonowych!

Zespół RAIL z Piotrkowa Trybunalskiego jest laureatem przesłuchań rejonowych Festiwalu Muzycznego ROCKOWANIE, które odbyły się 5 czerwca w Skyy Pub w Piotrkowie Trybunalskim. Zespół weźmie udział w finale festiwalu, który odbędzie się 27 czerwca w Łódzkim Domu Kultury. Gratulujemy! Kolejny koncert eliminacyjny...

Po eliminacjach rejonowych w Kutnie

Zespół MAZE OF SOUND z Łodzi został laureatem przesłuchań rejonowych Festiwalu Muzycznego ROCKOWANIE, które odbyły się 7 czerwca w Kutnie. Zespół weźmie udział w finale festiwalu 27 czerwca w Łódzkim Domu Kultury. Gratulujemy! Kolejny koncert eliminacyjny odbędzie się 12 czerwca w Łodzi.