Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =

GŁOŚNY FINAŁ Z ROCKOWYM BRZMIENIEM W ŁDK

27 czerwca na scenie Łódzkiego Domu Kultury zagrali dla nas laureaci eliminacji rejonowych pierwszej edycji festiwalu Rockowanie: Coldlight, Hazard, Co z Tego, Rail, Maze of Sound, Manuka, Tabula Raza. Zwyciężył Rock.
Jury w składzie: Andrzej Zarzecki, Jan Targowski, Jakub Wielgus, Przemysław Hachorkiewicz, Michał Karkusiński, Przemysław Kuczyński, po długich i burzliwych obradach wybrało najlepszych z najlepszych.

I miejsce przyznano zespołowi Maze of Sound. Zespół zagra koncert w studio Radia Łódź, który zostanie wyemitowany na antenie oraz zarejestrowany i wydany w postaci płyty „live”. Oprócz tego czeka go jeszcze występ podczas Mixera Regionalnego 2014 na dużej scenie, promocja medialna na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź i sesja zdjęciowa wykonana przez studio FABRYKA z Łodzi.

II miejsce otrzymał zespół Manuka. Z tym wyróżnieniem wiąże się ekspresowa sesja nagraniowa w Radiu Łódź (jeden utwór), występ podczas Mixera Regionalnego 2014 na dużej scenie i promocja na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź.

III miejsce: występ podczas Mixera Regionalnego 2014 na scenie ŁDK i promocję na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź zdobył zespół z Wielunia Co z Tego.

Zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieje, że wkrótce zobaczymy ich na największych scenach! Koncert eliminacyjny zwieńczył występ zespołu „Normalsi”, który zgodził się zagrać gościnnie. Parkiet sali kolumnowej wypełnił się tańczącą spontanicznie publicznością. W piątkowy wieczór Łódzki Dom Kultury stał się królestwem muzyki i rocka