unia baner

Zapisz się na szkolenie lub webinarium RAKK

Imię:
Nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Instytucja:
Stanowisko:
Nazwa instytucji (dane do faktury):
Adres instytucji (dane do faktury):
Województwo:
NIP (dane do faktury):
Sposób płatności:
przelew (szkolenie stacjonarne/webinarium)gotówka (szkolenie stacjonarne)
Obiad (dotyczy tylko szkoleń stacjonarnych):
mięsnywegetariański
Tematy i terminy webinariów:
Ochrona danych osobowych w instytucjach kultury zgodnie z przepisami RODO - webinarium, 25.06.2020, koszt: 50 zł netto (61,50 zł brutto)
WIDZ-wania zarazy, czyli o utrzymywaniu relacji z odbiorcami działań kulturalnych w czasie pandemii - webinarium, 30.06.2020, koszt: 50 zł netto (61,50 zł brutto)
Kultura w sieci, czyli słów kilka o prawie autorskim w internecie - webinarium, 2.07.2020, koszt: 50 zł netto (61,50 zł brutto)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Łódzki Dom Kultury w Łodzi z siedzibą pod adresem ul. Traugutta 18, 90 - 113 Łódź w celu realizacji szkolenia zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
TAK
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji na temat szkoleń realizowanych w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury przez Łódzki Dom Kultury drogą elektroniczną w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w formularzu dodawania wydarzenia adres mailowy.
TAK
NIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Łódzki Dom Kultury w Łodzi z siedzibą pod adresem ul. Traugutta 18, 90 - 113 Łódź w celu przesyłania informacji na temat szkoleń realizowanych w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
TAK
NIE
9 + 8 = ?
Wypełniłeś pola?