Wynajem sal

Sala 303
Sala 303 jest usytuowana na III piętrze budynku, w której można zorganizować spotkania biznesowe, rekrutacyjne lub szkolenia dla około 12 osób. Sala wyposażona jest w flipchart z markerami, komputer z drukarką, internet, a także w czajnik bezprzewodowy i zastawę stołową.
SALA KOLUMNOWA nr 6

Sala kolumnowa po modernizacji zrealizowanej w ramach projektu „Przebudowa wnętrz Łódzkiego Domu Kultury obejmująca Salę Kolumnową wraz z pomieszczeniami przyległymi w celu umożliwienia rozwijania i kształtowania kulturowej tożsamości regionu” ma nowoczesny wystrój, który stwarza odpowiednią atmosferę do zorganizowania szkolenia, konferencji lub kameralnego koncertu. Sala jest zautomatyzowana, w pełni klimatyzowana i bardzo nowocześnie wyposażona.

SALA TANECZNA nr 7

Sala 7 jest usytuowana na parterze budynku ŁDK. Wyposażona jest w klimatyzację, nagłośnienie oraz oświetlenie bankietowe. Sala jest połączona z sala kolumnową. Podczas dużych imprez na sali kolumnowej jest wykorzystywana jako sala na catering.

SALA KINA STUDYJNEGO

Sala kina studyjnego jest usytuowana na I piętrze budynku. Można w niej zorganizować zarówno pokazy filmowe, jak i przedstawienia teatralne, konferencje, a także szkolenia dla 250 osób. Sala jest klimatyzowana, wyposażona w nagłośnienie koncertowe, oświetlenie sceniczne, zaciemnienie sali, internet oraz scenę  o wymiarach 5,6 m x 7,7 m.

SALA WYKŁADOWA nr 101
Sala 101 jest usytuowana na I piętrze budynku, w której można zorganizować szkolenie dla 20 osób  w ustawieniu stołów w podkowę. Sala jest klimatyzowana, wyposażona w flipchart z markerami, ekran, internet, zaciemnienie oraz dostęp do światła dziennego.
SALA WIDOWISKOWA nr 221

Sala 221 jest usytuowana na II piętrze budynku, w której można zorganizować pokaz filmowy, przedstawienie, konferencje, szkolenie dla 100 osób w ustawieniu teatralnym. Sala jest klimatyzowana, wyposażona w nagłośnienie koncertowe, oświetlenie sceniczne , zaciemnienie sali, internet oraz scenę o powierzchni 18 m2. Sala posiada foyer z miejscem na catering.

SALA WYKŁADOWA nr 114
Sala 114 jest usytuowana na I piętrze budynku, w której można zorganizować szkolenie  dla 20 osób w ustawieniu stołów w podkowę. Sala jest klimatyzowana, wyposażona w flipchart z markerami,  ekran, internet, zaciemnienie oraz dostęp do światła dziennego.
SALA WYKŁADOWA 302

Sala 302 jest usytuowana na III piętrze budynku, w której można zorganizować szkolenie dla 12 osób w ustawieniu stołów w podkowę. Sala wyposażona w flipchart z markerami, ekran, internet, zaciemnienie oraz dostęp do światła dziennego.