TYDZIEŃ

od 2018-10-15 do 2018-10-21

Poniedziałek

2018-10-15

Wtorek

2018-10-16

Środa

2018-10-17

Czwartek

2018-10-18

Piątek

2018-10-19

Sobota

2018-10-20

Niedziela

2018-10-21

09:00 / 30 min.

GITARA OD A DO Z

Mateusz Tranda

10:30 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

09:00 / 1 godz.

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

16:15 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

09:00 / 1 godz.

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

09:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

11:00 / 2 godz.

PRACOWNIA MALARSTWA OLEJNEGO „FOREMKA”

B. Bortkiewicz

09:00 / 1 godz.

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

16:15 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

10:00 / 1/1,5 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

17:00 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

10:30 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

10:00 / 4 godz.

PRACOWNIA 413 - KURS RYSUNKU I MALARSTWA

Jacek Świgulski

12:00 / 1/1,5 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

18:15 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

Janusz Wielgosz

10:00 / 3 godz.

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

17:00 / 3 godz.

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

14:00 / 30/60 min.

słUSZNY PROJEKT-INICJATYWA – ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE – nowość!

Barbara Szkudlarek

12:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

16:15 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

18:30 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

13:00 / 3 godz.

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

17:30 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

16:00 / 4 godz.

PRACOWNIA 413 - KURS RYSUNKU I MALARSTWA

Jacek Świgulski

13:00 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

16:30 / 1 godz.

FITNESS

Ewa Lewandowska

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

16:00 / 4 godz.

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

Teresa Radzikowska

18:00 / 1/1,5 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

16:00 / 3 godz.

WARSZTATY SZACHOWE DLA SENIORÓW 60+

Andrzej Migala

14:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

17:00 / 3 godz.

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

20:00 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa zaawansowana

Janusz Wielgosz

16:00 / 3 godz.

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

18:15 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

Janusz Wielgosz

16:00 / 4 godz.

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

Teresa Radzikowska

14:00 / 30 min.

GITARA OD A DO Z

Mateusz Tranda

17:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

16:30 / 1 godz.

FITNESS

Ewa Lewandowska

18:30 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Ryszard Drobiński

16:30 / 1 godz.

FITNESS

Ewa Lewandowska

14:00 / 3 godz.

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

17:30 / 2 godz.

KURS FOTOGRAFICZNY

Piotr Nadolski

17:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

19:30 / 1/1,5 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

17:00 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

16:00 / 1 godz.

GONGI I MISY TYBETAŃSKIE

Jagoda Kunikowska

18:00 / 1/1,5 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

17:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

20:00 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa zaawansowana

Janusz Wielgosz

18:30 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

18:30 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

18:30 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

19:00 / 1/1,5 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

19:00 / 1/1,5 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Ryszard Drobiński

20:00 / 1/1,5 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

20:00 / 1,5 h

KLUB OLD BOY

Janusz Wielgosz

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Ryszard Drobiński