TYDZIEŃ

od 2018-06-18 do 2018-06-24

Poniedziałek

2018-06-18

Wtorek

2018-06-19

Środa

2018-06-20

Czwartek

2018-06-21

Piątek

2018-06-22

Sobota

2018-06-23

Niedziela

2018-06-24

09:00 / 0,5 h

GITARA OD A DO Z

Mateusz Tranda

10:30 / 1 h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

10:00 / 3 h

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

16:15 / 1 h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

09:00 / 1 h

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

09:00 / 2 h

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

11:00 / 2h

PRACOWNIA MALARSTWA OLEJNEGO „FOREMKA”

B. Bortkiewicz

09:00 / 1 h

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

16:15 / 1 h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

11:00 / 1 h

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

17:00 / 3 h

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

10:30 / 1 h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

10:00 / 4 h

PRACOWNIA 413 - KURS RYSUNKU I MALARSTWA

Jacek Świgulski

16:15 / 1 h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

18:15 / 1,5 h

TANIEC TOWARZYSKI - grupa zaawansowana

Janusz Wielgosz

13:00 / 3 h

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

17:30 / 1 h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

16:00 / 3 h

WARSZTATY SZACHOWE DLA SENIORÓW 60+

Andrzej Migala

12:00 / 2 h

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

16:30 / 1h

FITNESS

Ewa Lewandowska

20:00 / 1,5 h

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

Janusz Wielgosz

16:00 / 3-4 h

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

Teresa Radzikowska

18:15 / 1,5 h

TANIEC TOWARZYSKI - grupa zaawansowana

Janusz Wielgosz

16:00 / 4 h

PRACOWNIA 413 - KURS RYSUNKU I MALARSTWA

Jacek Świgulski

12:00 / 0,5 h

GITARA OD A DO Z

Mateusz Tranda

17:00 / 3 h

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

16:30 / 1h

FITNESS

Ewa Lewandowska

20:00 / 1,5 h

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

Janusz Wielgosz

16:30 / 1h

FITNESS

Ewa Lewandowska

14:00 / 3 h

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

17:30 / 2 h

KURS FOTOGRAFICZNY

Piotr Nadolski

17:00 / 2 h

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

17:00 / 3-4 h

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

Teresa Radzikowska

14:00 / 2 h

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

18:00 / 1,5 h

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

20:00 / 1,5 h

KLUB OLD BOY

Janusz Wielgosz

18:00 / 1,5 h

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

19:30 / 1,5 h

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

19:30 / 1,5 h

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska