TYDZIEŃ

od 2017-10-16 do 2017-10-22

Poniedziałek

2017-10-16

Wtorek

2017-10-17

Środa

2017-10-18

Czwartek

2017-10-19

Piątek

2017-10-20

Sobota

2017-10-21

Niedziela

2017-10-22

09:00 / 1 h

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

10:30 / 1h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

10:00 / 3 h

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

10:30 / 1h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

09:00 / 1 h

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

09:00 / 2 h

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

11:00 / 2 h

PRACOWNIA MALARSTWA OLEJNEGO – FOREMKA

B. Bortkiewicz

09:00 / 0,5 h

GITARA OD A DO Z

Mateusz Tranda

15:30 / 1 h

BALET DLA DZIECI

Agata Bednarska

10:00 / 1 h

TAI-CHI i QI GONG

Jagoda Kunikowska

15:30 / 1 h

BALET DLA DZIECI

Agata Bednarska

16:00 / 4 h

PRACOWNIA 413 - KURS RYSUNKU I MALARSTWA

Jacek Świgulski

10:00 / 4 h

PRACOWNIA 413 - KURS RYSUNKU I MALARSTWA

Jacek Świgulski

12:00 / 1 h

TAI-CHI i QI GONG

Jagoda Kunikowska

16:15 / 1h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

11:00 / 1 h

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

16:15 / 1h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

16:30 / 1h

FITNESS

Ewa Lewandowska

11:30 / 1 h

TANIEC DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Ryszard Drobiński

16:15 / 1h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

16:30 / 1 h

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Agata Bednarska

13:00 / 3 h

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

16:30 / 1 h

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Agata Bednarska

17:00 / 3-4 h

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

Teresa Radzikowska

12:00 / 0,5 h

GITARA OD A DO Z

Mateusz Tranda

16:30 / 1h

FITNESS

Ewa Lewandowska

18:30 / 1,15 h

JOGA

Aleksandra Zdziechowska

16:00 / 3-4 h

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

Teresa Radzikowska

17:00 / 3 h

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

17:00 / 3 h

WARSZTATY SZACHOWE DLA SENIORÓW 60+

Andrzej Migala

14:00 / 3 h

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

17:00 / 3 h

WARSZTATY SZACHOWE DLA NAUCZYCIELI

Andrzej Migala

20:00 / 1,5 h

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

Janusz Wielgosz

16:00 / 3 h

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

17:30 / 1h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

18:30 / 1,5 h

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO - grupa średniozaawansowana

Ryszard Drobiński

17:00 / 3 h

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

20:00 / 1,5 h

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO - grupa zaawansowana

Ryszard Drobiński

16:15 / 1h

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

19:00 / 1 h

TAI-CHI i QI GONG

Jagoda Kunikowska

19:00 / 1 h

TAI-CHI i QI GONG

Jagoda Kunikowska

17:30 / 2 h

KURS FOTOGRAFICZNY

Piotr Nadolski

16:30 / 1h

FITNESS

Ewa Lewandowska

20:00 / 1,5 h

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO - grupa zaawansowana

Ryszard Drobiński

20:00 / 1 h

TAI-CHI i QI GONG

Jagoda Kunikowska

18:00 / 1 h

TAI-CHI i QI GONG

Jagoda Kunikowska

17:00 / 1,5

ZAJĘCIA SZACHOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Sylwester Bednarek

20:00 / 1,5 h

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

Janusz Wielgosz

19:00 / 2h

TAŃCE POLSKIE OD PODSZEWKI

Jacek Lewandowski

17:00 / 2 h

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

20:00 / 1 h

TAI-CHI i QI GONG

Jagoda Kunikowska

19:00 / 1 h

TAI-CHI i QI GONG

Jagoda Kunikowska

18:30 / 1,5 h

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO - grupa średniozaawansowana

Ryszard Drobiński

20:00 / 1,5 h

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO - grupa początkująca

Ryszard Drobiński

18:30 / 1,5

ZAJĘCIA SZACHOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Sylwester Bednarek

20:00 / 1 h

TAI-CHI i QI GONG

Jagoda Kunikowska

20:00 / 1,5 h

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO - grupa początkująca

Ryszard Drobiński

20:00 / 1,5 h

KLUB OLD BOY

Janusz Wielgosz