RADOSNE SZYCIE

nowość!
Warsztaty twórczego szycia dla dzieci pomagają wyrażać uczestnikom własną kreatywność, wzmacniają pewność siebie oraz trenują cierpliwość i wytrwałość. Proces szycia, wykańczanie i zdobienie własnoręcznie wykonanych prac pobudza wyobraźnię i zaspokaja dziecięcą potrzebę twórczego działania.
Każdy warsztat prowadzony jest w małych, kilkuosobowych grupach, tak aby atmosfera, komfort i bezpieczeństwo wpływały na doskonałe i twórcze samopoczucie każdego uczestnika.
Dzieci od 8 lat mogą szyć na maszynach posiadających zabezpieczenie igły. Dzieci młodsze, projektują, ozdabiają, samodzielnie dobierają kolorystykę produktu. Na zajęciach powstają poduszki, maskotki-szmacianki, torby i wiele innych rzeczy artystycznych, które napełnią dumą małego twórcę.

UWAGA! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ POD WARUNKIEM ZEBRANIA GRUPY –  ZAPISY: 509 439 273

poniedziałek, środa, godz. 17.00-18.30

Prowadzący:

Marzena Piliszko

Z wykształcenia krawcowa (z dużym doświadczeniem w zawodzie), grafik komputerowy, a wkrótce pedagog. Od dawna zajmuje się szyciem ozdób domowych i zabawek. Swoje hobby postanowiła zamienić w pasję zawodową prowadząc warsztaty twórczego szycia.
Marzena Piliszko jest również certyfikowaną trenerką sensoplastyki, ceramiki w terapii rączki do pisania oraz animatorką zabaw dziecięcych. Interesuje się także fotografią, florystyką, decupagem oraz tkactwem.

17:00 / 1,5 h

Cena: 120 zł/ m-c (1 x tyg.), 200 zł/m-c (2 x tyg.), 30 zł/ 1 zajęcia

Sala: 316

Zapisz się:

tel. 797 326 230