WARSZTATY IMPROWIZACJI DLA OSÓB DOROSŁYCH

Jeśli chcesz być na scenie i rozwijać się, a słowo nuda napawa Cię przerażeniem... Jeśli masz ogromne poczucie humoru i niespożytkowane pokłady energii, a nie wiesz jak to wykorzystać… Chodź do nas!
Warsztaty improwizacji z Teatrem Improwizacji TADAM są niepowtarzalną okazją do pracy pod okiem wykwalifikowanych aktorów-instruktorów. Pięć lat studiów, kolejne kilka lat na scenie i przed kamerą, pozwoliły nam zgłębić tajniki posługiwania się własnym ciałem i głosem jak instrumentem oraz nauczyć się radzenia sobie ze stresem i tremą, a także dotrzeć do widza. Dzięki temu możliwa jest praca w swobodnej i niczym nie skrępowanej atmosferze. Uważamy, że nie tylko dzieci i młodzież nabywają więcej doświadczenia i wiedzy poprzez zabawę – dotyczy to ludzi w każdym wieku. Dlatego zabawne, a czasem nawet absurdalne zadania, pozwalają pobudzić kreatywność i wyobraźnię grupy czego skutkiem jest odkrycie dotychczas nieznanych pokładów inwencji twórczej i zalet uczestników.
Podczas warsztatów nauczysz się:
- podstawowych zasad i technik improwizacji,
- elementarnych zadań aktorskich,
- scenicznego wyrażania emocji,
- aktywnego słuchania,
- kontroli nad ciałem i głosem,
- pracy z partnerem na scenie,
- impostacji i dykcji,
- niezbędnych metod koncentracji,
- sposobów radzenia sobie z tremą.
Instruktorami będą członkowie Teatru Improwizacji TADAM – doświadczeni aktorzy i improwizatorzy, którzy ukończyli państwowe wyższe uczelnie teatralne, a oprócz aktorstwa zajmują się również reżyserią, scenopisarstwem, poezją i muzyką.

sobota, godz. 17.00-20.00, sala 323

Prowadzący:

TEATR IMPROWIZACJI TADAM

Zespół Teatru Improwizacji TADAM tworzą doświadczeni aktorzy i improwizatorzy, którzy ukończyli państwowe wyższe uczelnie teatralne, a oprócz aktorstwa zajmują się również reżyserią, scenopisarstwem, animacją, pedagogiką, poezją i muzyką.
Grupę tworzą: Anita Tomczak, Katarzyna Żuk, Wojciech Hübner, Mateusz Marcinkowski, Piotr Mielnik, Gracjan Kielar, Kuba Kryształ, Marcin "Zorak" Szymański.

https://pl-pl.facebook.com/tadamteatrimpro/

17:00 / 3 godz.

Cena: dorośli: 200 zł/m-c (1 x w tyg.), 70 zł/1 zajęcia; młodzież: 170 zł/m-c (1 x w tyg.), 50 zł/ zajęcia

Sala: 323

Zapisz się:

tel. 797 326 205, 797 326 199