TAK. I... WARSZTATY Z IMPROWIZACJI

IMPRO
Impro to sztuka teatralna bez scenariusza, zjawisko fascynujące i magnetyzujące. Zabawa dla absolutnie każdego, bez względu na wiek i doświadczenie sceniczne.
WARSZTATY
Stań się lepszym człowiekiem!
Impro uwolni Twoją kreatywność, nauczy Cię uwagi na drugiego człowieka, akceptacji, pozytywnego spojrzenia na świat i skupienia na pozytywnych stronach życia. Udowodni Ci, że jesteś interesujący i wspaniały ze wszystkimi swoimi cechami fizycznymi i charakterologicznymi, nauczy szybkich reakcji i błyskotliwości. Nabierzesz dystansu do siebie i otoczenia, i zaprzyjaźnisz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Uwierzysz  w to, że jesteś „wystarczająco dobry”!
FINAŁ
Wspólny spektakl!
OSTRZEŻENIE
Silnie uzależniające!

czwartek, godz. 18.00-20.00

Prowadzący:

LILU / ALEKSANDRA AGACIAK

LILU, właściwie ALEKSANDRA AGACIAK (ur. 26 grudnia 1981 w Łodzi) – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, raperka, aktorka, aktorka Impro.
Na scenie od 6-go roku życia, najpierw jako flecistka, następnie skrzypaczka (ukończyła PSM I st. w Łodzi) i członkini HZA „Krajki”. Absolwentka studiów aktorskich w WSHE w Łodzi. Jako wokalistka i raperka pod pseudonimem Lilu pisze piosenki od 1996r., występuje od 2001r. Wydała cztery oficjalne albumy solowe, jako gość wystąpiła na ponad pięćdziesięciu płytach i kompilacjach, od 2012 członek prestiżowego projektu „Morowe Panny”, potem „Panny Wyklęte”, prowadziła krakowskie warsztaty „Luciola” z technik tworzenia piosenek.
Wystąpiła w filmie dokumentalnym „Tacy jak my”, serialu „Pierwsza miłość”, współprowadziła galę wręczenia nagród „Niepokonani, Niezłomni, Wyklęci” oraz koncert „Zapal światło wolności” transmitowane przez TVP, wystąpiła jako trenerka wokalno-rapowa i autorka piosenki dziewcząt w programie „Projekt Lady” (2017).
W latach 2014-2018 członek pierwszej, polskiej, profesjonalnej grupy Impro „Impro Atak”, w latach 2018-2019 założycielka i dyrektor artystyczny  teatru improwizacji „Tadam”, zagrała ponad 200 spektakli Impro w tym musical, bajkę, długie i krótkie formy teatralne, uczestniczyła w międzynarodowych festiwalach Impro, prowadziła wiele warsztatów Impro dla młodzieży i firm. Twórca autorskich teatralnych form improwizowanych.

Profil Facebook:
https://www.facebook.com/Lilupal6
Profil Wikipedia:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lilu
Kanał Youtube:
https://www.youtube.com/user/TVLILU

18:00 / 2 godz.

Cena: 180 zł/m-c (1 x w tyg.), 50 zł/1 zajęcia

Sala: 323

Zapisz się:

tel. 797 326 205, 797 326 199