KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Kurs tańca przeznaczony dla jest osób, które pragną poznać – podane w przystępny sposób –  podstawowe kroki i figury tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive, pasodoble) i standardowych (walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, quickstep) oraz elementy tańców disco i światowe nowości taneczne. Kurs prowadzony jest w oparciu o światowy program tańca.
Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą się nauczyć tańca od podstaw lub podszkolić posiadane umiejętności, by zabłysnąć na parkietach weselnych, balach, dyskotekach i imprezach. Kurs Tańca Towarzyskiego gwarantuje znakomitą zabawę, która pozwoli zadbać o kondycję (prawidłową postawę ciała) i wspaniale się bawić. Zajęcia taneczne to także dobra okazja do spotkania się ze znajomymi oraz poznania nowych ludzi.

środa, piątek - godz. 18.30-20.00
poniedziałek, środa - godz. 20.00-21.30
wtorek, czwartek - godz. 20.00-21.30

Prowadzący:

Ryszard Drobiński

Były tancerz, obecnie instruktor tańca towarzyskiego zweryfikowany przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Trener tańca sportowego, członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego, wiceprezes zarządu okręgu łódzkiego Polskiego Towarzystwa Tańca. Pracę trenerską rozpoczął w 1990 r. w Łódzkim Domu Kultury, z którym jest związany do dziś. Obecnie jest trenerem dwudziestu par tanecznych w różnych kategoriach wiekowych, od młodzików, przez juniorów, do seniorów włącznie. Dzięki jego zaangażowaniu i ogromnej pracy pedagogicznej, pary przez niego wyszkolone są laureatami wielu prestiżowych turniejów tańca w Polsce i za granicą oraz wielokrotnymi mistrzami i wicemistrzami okręgu łódzkiego.

kontakt: 507 828 721

00:00 / 1,5 h

Cena: 100 zł/m-c (2 x tyg.), 70 zł/m-c (1 x tyg.), 20 zł/1 zajęcia

Sala: 7

Zapisz się:

tel. 797 326 230