TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

Kurs tańca przeznaczony dla jest osób, które pragną poznać – podane w przystępny sposób –  podstawowe kroki i figury tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive, pasodoble) i standardowych (walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, quickstep) oraz elementy tańców disco i światowe nowości taneczne. Kurs prowadzony jest w oparciu o światowy program tańca.
Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą się nauczyć tańca od podstaw lub podszkolić posiadane umiejętności, by zabłysnąć na parkietach weselnych, balach, dyskotekach i imprezach. Kurs Tańca Towarzyskiego gwarantuje znakomitą zabawę, która pozwoli zadbać o kondycję (prawidłową postawę ciała) i wspaniale się bawić. Zajęcia taneczne to także dobra okazja do spotkania się ze znajomymi oraz poznania nowych ludzi.

wtorek, czwartek, godz. 20.00-21.30

Prowadzący:

Janusz Wielgosz

Pracę zawodową rozpoczął w roku 1979 w Ciechanowie jako instruktor k-w. Od roku 1986 pracuje w Łódzkim Domu  Kultury  jako  instruktor  tańca towarzyskiego. Jest pracownikiem mobilnym, osobą komunikatywną o dużych umiejętnościach organizatorskich. Jego profesjonalny stosunek do wykonywanej pracy owocuje dużą liczbą uczestników na zajęciach. Chętnie podejmuje się pracy charytatywnej np. na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Łodzi czy Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Wielokrotnie prowadził korowód poloneza dla maturzystów na ulicy Piotrkowskiej. W latach 1994-98 pełnił funkcję sekretarza Zarządu Polskiego Towarzystwa Tanecznego. W roku 2004 Ministerstwo Kultury i Sztuki uhonorowało go odznaką Zasłużony Działacz Kultury.

20:00 / 1,5 h

Cena: 100 zł/m-c (2 x tyg.), 70 zł/m-c (1 x tyg.), 20 zł/1 zajęcia

Sala: 304/7

Zapisz się:

tel. 797 326 230