unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 4 =

Andre Rieu w Szpulce

Duża gratka dla fanów muzyki. Kino Szpulka zaprasza na koncert „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht”.
Termin: 4 października 2020, godz. 15.00
Miejsce: Kino Szpulka ŁDK
Bilety: 27 zł/ 25 zł ulgowy do nabycia w kasie kina.

Rezerwacje: tel. 797 326 194 lub na stronie kina: https://bit.ly/3hgQzYP
Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://bit.ly/32cO9Gf

Jubileusz 15-lecia słynnych koncertów plenerowych na placu Vrijthof.

André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu! W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości.

Po sukcesach retransmitowanych z Maastricht do kin na całym świecie koncertów: „Amore – mój hołd dla miłości”, „André Rieu, czyli 70 lat młodości” czy „Zatańczymy?”, przyszedł czas na kolejne kinowe show.

W tym roku seria koncertów na placu Vrijthof w rodzinnym mieście André Rieu, Maastricht, nie mogła się odbyć ze względów bezpieczeństwa epidemicznego. Jednak holenderski maestro nie chciał zostawić widzów na całym świecie bez swojej ukochanej muzyki. Postanowił więc przygotować specjalny kinowy koncert, na który złożyły się najbardziej zabawne i wzruszające fragmenty z ostatnich 15 lat występów na placu Vrijthof. André Rieu osobiście zapewnia, że będzie to ekscytująca podróż w przeszłość, pełna emocji i wzruszeń.

W koncercie „Razem z André Rieu. Muzyka z magicznego Maastricht” tradycyjnie weźmie udział barwna Orkiestra Johanna Straussa, Platynowi Tenorzy, słynne sopranistki i inni wybitni goście, którzy przyjęli zaproszenie od pełnego charyzmy holenderskiego króla walca. 

  • 04-10-2020 godz 15:00

Kategoria

Muzyka