unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =

FERIE W KINIE PERSPEKTYWA

Drodzy Widzowie, wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe w województwie łódzkim. Dlatego też, gdy już dzieci wyszaleją się na świeżym powietrzu lub w innych atrakcyjnych miejscach, zapraszamy na równie dobrą zabawę do kina Perspektywa!

W pierwszym tygodniu ferii (14 – 19 stycznia 2023) mamy dla naszych milusińskich film familijny UWOLNIĆ POLY, natomiast w drugim tygodniu (20 – 26 stycznia 2023) zagramy animację ZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY.

Bilety wg cennika: 12 PLN bilet ulgowy; 15 PLN normalny


UWOLNIĆ POLY

Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka czuje się tu obco, nie ma przyjaciół i nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Nic dziwnego, że z radością przyjmuje wiadomość o pojawieniu się w okolicy objazdowego cyrku. Cecile jest zachwycona prezentowanymi przez artystów sztuczkami, a cyrkowe zwierzaki kradną jej serce. Szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – uroczego kucyka o niesamowitych zdolnościach. Wkrótce okazuje się, że gburowaty właściciel cyrku bardzo źle traktuje swoje zwierzęta, a szczególnie biednego Poly. Cecile układa więc brawurowy plan ratunkowy. Wykrada kucyka i z pomocą miejscowych dzieciaków i tajemniczego pana Victora rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podroż w poszukiwaniu dobrego domu dla swojego czworonożnego przyjaciela.

Kraj produkcji: Francja/ Belgia
Rok produkcji: 2020
Reżyseria: Nicolas Vanier
Obsada: François Cluzet, Julie Gayet, Elisa de Lambert


ZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Prawda jest jednak taka, że gryzonie to dobrzy kumple Maurycego, bardzo sprytni i wygadani, a instrument jest zaczarowany tylko z nazwy. Jako że nikt nie podejrzewa oszustwa, interes idzie świetnie i gang Maurycego szybko się bogaci. Prawdziwe wyzwanie jednak dopiero przed ekipą. Wszystko zaczyna się, kiedy wesoła szajka trafia do miasteczka, w którym ktoś inny próbuje wcielić w życie własny niecny szwindel. Czy Maurycy i spółka, wspierani przez córkę burmistrza – Melissę, zdołają odkryć, kto za tym wszystkim stoi i uratować mieszkańców, zanim będzie za późno?

Kraj produkcji: Wielka Brytania/ Niemcy
Rok produkcji: 2022
Reżyseria: Toby Genkel


https://kino.ldk.lodz.pl/

  • 14-01-2023 - 26-01-2023

Kategoria

Film