unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =

#FLESZNAŁDK

Ogłaszamy konkurs fotograficzny Flesz na ŁDK, którego tematem jest budynek Łódzkiego Domu Kultury. 


REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
"Flesz na ŁDK"

 1. Organizatorem konkursu jest Łódzki Dom Kultury.
 2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia, które przedstawiać będzie budynek Łódzkiego Domu Kultury (budynek w całości lub detal).
 3. Zdjęcie można zgłosić do konkursu na dwa sposoby:
  - poprzez Instagrama: zdjęcie należy opublikować na swoim profilu Instagram, dodać hasztag #flesznaŁDK oraz oznaczając konto Instagram Łódzkiego Domu Kultury. Należy pamiętać, że opublikowany post musi być publiczny. Zdjęcia można publikować do dnia 27 stycznia 2023 r. (piątek) do godziny 23:59.
  - poprzez Facebooka: zdjęcie należy dodać w komentarzu do posta  opublikowanego w dniu 13 stycznia 2023 r. o godzinie 21:25 do dnia 27 stycznia 2023 r. (piątek) do godziny 23:59.
 4. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 13 roku życia, posiadająca konto na Instagramie lub Facebooku.
 5. Do konkursu można zgłosić tylko jedno zdjęcie na wybranej przez siebie platformie.
 6. Każde zdjęcie zostanie ocenione pod względem kreatywności, walorów estetycznych, pomysłu wykonania i zgodności z tematem.
 7. Jury zostanie powołane spośród pracowników Łódzkiego Domu Kultury.
 8. Najlepsze zdjęcia otrzymają nagrody - gadżety promocyjne Łódzkiego Domu Kultury.
 9. Celem potwierdzenia woli przyjęcia nagrody, powiadomiony uczestnik powinien odpowiedzieć Organizatorowi w wiadomości prywatnej na Facebooku lub Instagramie, w terminie trzech dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem utraty prawa do nagrody.
 10. Nagrodzone zdjęcia zostaną opublikowane na Instagramie (w formie instastory) oraz na Facebooku w formie postu. Zdjęcia do publikacji na Instagramie należy przesłać do Organizatora w wiadomości prywatnej.
 11. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć przez Łódzki Dom Kultury na Instagramie oraz na Facebooku, w przypadku otrzymania nagrody.
 12. Wszelkie dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu oraz w związku z wydaniem nagród.
 13. Wszystkie wątpliwości dotyczące zasad konkursu, postanowień regulaminu i jego interpretacji rozstrzyga Organizator.
 14. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu z art. 2 ust. 1 pkt. 10 ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 888).

Cele konkursu:
 • zainteresowanie mieszkańców Łodzi i województwa modernistyczną bryłą budynku - siedziby Łódzkiego Domu Kultury;
 • rozwijanie wrażliwości artystycznej i kreatywności;
 • upowszechnienie fotografowania, jako aktywnej formy spędzenia czasu wolnego.
 • 27-01-2023 godz 23:55

Kategoria

Wiadomości