unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =

GITARA OD A DO Z ONLINE

Odkurzcie swoje gitary, ukulele i przybywajcie (w przestrzeni wirtualnej) na nasze zajęcia.
Internetowe spotkania z gitarą mają charakter indywidualny, dopasowany do potrzeb ucznia (po 30 min).  Można nauczyć się różnych form akompaniamentu, zapoznać z zasadami improwizacji oraz  dowiedzieć się, czym jest fingerstyle.

Instruktor: MATEUSZ TRANDA (695 445 711) – gitarzysta akustyczny wyrosły z tradycji folkowo-bluesowych. Wychowany był w domu, w którym muzyka była grana od zawsze, co niewątpliwie miało wpływ na wybór jego drogi życiowej.Tworzy muzykę z pogranicza folk jazzu, fingerstyle i bluesa akustycznego. Koncertując jako solista, wykonuje utwory własne oraz standardy (m. in. utwory zespołu The Beatles) we własnym opracowaniu na gitarę akustyczną. Mateusz gra również na banjo oraz pianinie. Oprócz działalności solowej Mateusz współtworzy zespół Mama Rockberry oraz okazjonalnie współpracuje z innymi muzykami. Uczestniczył w nagraniach wielu płyt. Od lat prowadzi z powodzeniem działalność edukacyjną na terenie Łodzi oraz w jej okolicach. Ostatnio realizuje na kanale YouTube swój autorski program „Muzyczny świat Mateusza Trandy”, do którego zaprasza zaprzyjaźnionych muzyków oraz uczniów.

Zajęcia:
wtorek, godz. 14.00-20.00

Cena: 120 zł/m-c (1 x w tyg.), 35 zł/1 zajęcia

OPŁATY ZA ZAJĘCIA MOŻNA DOKONAĆ PRZELEWEM:

ŁÓDZKI DOM KULTURY, 90-113 Łódź, ul. Traugutta 18
PKO BP 0/Łódź 44 1020 3352 0000 1002 0014 2562
W tytule przelewu podać należy: imię i nazwisko uczestnika, nazwę zajęć, miesiąc za który dokonywany jest przelew (lub w przypadku 1 zajęć podać ich termin)

Kategoria

Wiadomości