unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =

KATALOG

Zapraszamy serdecznie do oglądania katalogu prac pokonkursowych ARTYŚCI W CZASACH ZARAZY. Plik jest dostępny w załączniku.


"Rozstrzygnięty konkurs Artyści w czasach zarazy zaowocował wieloma interesującymi pracami, które znakomicie wpisują się w nową sytuację jaką przyniosła pandemia. Wyobraźnia, umiejętność znajdywania właściwego symbolu-znaku, wykreowanie odpowiedniej atmosfery, gamy kolorystycznej, uchroniły nas przed banałem. Pusta żółta przestrzeń, która oddziela nas od siebie w uhonorowanej I nagrodą pracy Pani Katarzyny Roszak, jest tego wymownym przykładem. (Przy okazji przypominam, że żółtym kolorem oznaczano w średniowieczu domy dotknięte zarazą).

Dorobek tego konkursu, szkoda, że oglądany tylko w Internecie, dowodzi jednocześnie o wielkiej sile twórczości i żywotności artystów."

Ryszard Hunger"Drodzy Artyści,
Na konkurs on-line „Artyści w czasach zarazy” wpłynęło 36 prac od 36 autorów. Nie ukrywam, że miałam apetyt na więcej. Ale ponieważ to pierwsze takie nasze wspólne przedsięwzięcie, wszystko jeszcze przed nami. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy Artyści są zwolennikami internetowych mediów, ale tylko taki sposób pozwala nam na porozumiewanie się w trudnych czasach panowania Covid-19 na świecie. Dziękuję za miłą współpracę i mam nadzieje, że zrealizujemy więcej takich konkursów on-line, niekoniecznie w towarzystwie wszechogarniającego wirusa, ale z towarzyszeniem hojności naszego donatora, którym jest Wojewódzki Urząd Marszałkowski w Łodzi.

Zapraszam do oglądania naszej strony Stowarzyszenia Plastyków Amatorów na FB, bądźmy w kontakcie, do zobaczenia!"

Aleksandra Nowicka
 

Załączniki artykułu

Kategoria

Sztuka