unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =

Kobieca sesja portetowa

W tym trudnym dla wszystkich czasie zachęcamy do podziwiania zdjęć, które zostały wykonane podczas wydarzenia pn."Sto procent kobiecości" odbywającego się 8 marca w Łódzkim Domu Kultury.
Grafika przedstawia 20 zdjęć kobiet, które wzięły udział w "Kobiecej sesji portretowej" realizowanej przez Agnieszkę Cytacką. Dla Pań było to wspaniałe, dające wiele radości doświadczenie, w którym świat i migawka aparatu fotograficznego skupiła się na chwilę tylko nich pod czułym okiem Pani Fotograf. 

Agnieszka Cytacka jest autorką projektu pn. "Łodzianki. Atlas Piękna":

"ŁODZIANKI. ATLAS PIĘKNA to 101 fotograficznych portretów kobiet związanych swoją aktywnością z Łodzią – artystek, działaczek, aktywistek, pisarek, influencerek, start-uperek, animatorek kultury i życia społecznego, a także innych kobiet, które swoją pracą tworzą to miasto. To projekt o „siłaczkach” niosących na barkach to, co tworzy charakter postindustrialnej Łodzi. To projekt o pięknych kobietach, które stawiają czoła rzeczywistości, ubarwiając Łódź swoimi pomysłami, zaangażowaniem, sercem, uśmiechem, działaniem wychodzącym poza normy pracy i wielką pasją do tego miejsca." (https://lodzianki.atlas-piekna.pl/o-projekcie)
 
Zapraszamy do śledzenia Agnieszki na Facebooku: https://www.facebook.com/agnieszkacytacka.photography/