unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =

KONCERT KATARZYNY KOŁODZIEJCZYK

PORTRET KOBIETY to koncert w wykonaniu obdarzonej niezwykłym głosem Katarzyny Kołodziejczyk, który składa się z utworów śpiewanych w wersjach oryginalnych przez kobiety w różnym wieku, z różnym podejściem do życia i miłości. Usłyszeć będzie można zatem utwory, których motywem przewodnim jest kobieta – piękna, zmienna, wielowymiarowa i nieodgadniona.
 
TERMIN: 21.09.2022, godz. 19:00
 sala 221, II piętro, ŁDK

BILETY (20zł):
W repertuarze znajdą się piosenki znakomitych kobiecych głosów z całego świata takich jak: Aretha Franklin, Celine Dion, Marylin Monroe, Grażyna Łobaszewskiej i wielu innych.

ŁDK miał okazję gościć w 2021 roku Katarzynę Kołodziejczyk z koncertem piosenki francuskiej pt. „Od Piaf do Dalidy”. Koncert został przyjęty niezwykle ciepło – mieliśmy wiele zapytań ze strony Państwa o możliwość ponownego usłyszenia artystki. Wychodząc naprzeciw wielu oczekiwaniom zaprosiliśmy Panią Katarzynę z nowym, bardzo pięknym i interesującym projektem.

Katarzyna Kołodziejczyk urodziła się we Wrocławiu, ale wczesnym dzieciństwie przeniosła się wraz z rodziną do Piotrkowa Trybunalskiego i z nim pozostała związana do dnia dzisiejszego. Śpiewała od najmłodszych lat biorąc udział w licznych festiwalach i przeglądach. Na co dzień zajmuje się pracą w międzynarodowej firmie, natomiast każdą wolną chwilę poświęca muzyce – wykonuje wiele gatunków muzycznych. Przede wszystkim jest to muzyka francuska, ale poza tym artystka z równym zaangażowaniem śpiewa muzykę pop, gospel, soul, swingujący jazz. Śpiewa głównie po francusku, angielsku włosku, i oczywiście polsku.
  • 21-10-2022 godz 19:00

Bilety

20 zł

Kategoria

Muzyka