unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =

Kto zdobędzie dofinansowanie?

65 SPRAWCÓW KULTURY powalczy o środki na realizację przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturowej.
W ubiegły piątek tj. 26 czerwca br. upłynął termin naboru inicjatyw w konkursie ogłoszonym w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 woj. łódzkie. Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, do ostatnich minut naboru odbieraliśmy liczne telefony z pytaniami o zasady ubiegania się o dotację. Listę zwycięzców poznamy 10 lipca 2020.

Komisja oceniająca wnioski: 
  • Anna Czyżewska
  • Dagmara Pietrzyk
  • Katarzyna Michalska
  • Paweł Perdek
Informacje o jurorach:

Anna Czyżewska jako antropolog kultury i etnograf od 2005 roku współpracuje z organizacjami pozarządowymi, realizując projekty kulturalne, edukacyjne i badawcze. W latach 2019/2020 swoim doświadczeniem oraz praktyką pomagała aż 3 lokalnym operatorom BMK w edukowaniu potencjalnych grantobiorców (w tym ŁDK). Pani Anna realizowała również warsztaty w Łódzkim Domu Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

Dagmara Pietrzyk to dyplomowany nauczyciel, konsultant w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi. Wpisana na listę liderów MEN przeciwdziałania agresji i przemocy w szkole. Zajmuje się wspomaganiem szkół i placówek, opracowuje programy i prowadzi różnorodne formy szkoleń.

Katarzyna Michalska to doktorantka na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ. Nauczycielka j. polskiego oraz Wychowania do twórczości w ramach autorskiego programu Klas Aktywności Twórczej. Autorka   publikacji i scenariuszy   dla   nauczycieli   oraz   licznych   wystąpień   podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji z zakresu edukacji kulturowej, medialnej i filmowej. Obecnie zajmuje stanowisko inspektora w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Bytomiu

Paweł Perdek to absolwent historii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończył również studia podyplomowe na warszawskiej Uczelni Łazarskiego – kierunek „Zarządzanie projektami eventowymi”. jest Dyrektorem Zduńskowolskiego Centrum Integracji Ratusz. Od wiele lat skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne na realizację programów i projektów m.in. z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, Łódzkiego Domu Kultury czy Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
 
Odwiedź stronę internetową https://bmklodzkie.pl/ oraz dołącz do grupy: https://bit.ly/3dHSgN3

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021