unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 2 =

NIEME KINO W DRODZE III - PODSUMOWANIE

W sobotę 12 listopada 2022 dotarliśmy do ostatniego, siódmego, przystanku naszej filmowo-muzycznej wyprawy z niemym kinem. To właśnie w Bełchatowie, w Miejskim Centrum Kultury, zakończyliśmy realizację projektu „Nieme kino w drodze III”.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w projekcie naszym Partnerom -  Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim, Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie – filii Kutnowskiego Domu Kultury, Miejskiemu Domowi Kultury w Opocznie, Miejskiemu Domowi Kultury w Radomsku, Miejskiemu Centrum Kultury w Bełchatowie – Dyrekcji  ww. placówek i Pracownikom zaangażowanym w projekt.

Szczególne podziękowania kierujemy do zespołów, które mogliśmy podziwiać na scenie podczas projekcji filmowych w regionie -  The Washing Machine i Czerwie Band. To była uczta dla duszy i ucha!

Dziękujemy też naszej ekspertce Agnieszce Hawryluk za zapoznanie nas ze specyfiką i historią kina niemego.

Wielką radość sprawiła nam także duża frekwencja podczas wydarzeń realizowanych w ramach projektu oraz radość na twarzach Widzów, którzy przybyli na spotkanie z „Niemym kinem w drodze”.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się także w przyszłym roku!

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Grzegorz Schreiber.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: Radio Victoria, Radio Łódź, Radio RSC, Strefa FM.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i  Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury  - państwowego funduszu celowego oraz ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.


Kategoria

Film