unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =

Od Piaf do Dalidy - koncert Katarzyny Kołodziejczyk

Koncert Piosenki Francuskiej "Od Piaf do Dalidy" w wykonaniu Katarzyny Kołodziejczyk z akompaniamentem Marcina Janiszewskiego obejmuje najbardziej znane utwory piosenki francuskiej z repertuaru :
Edith Piaf, Charles’a Aznavour’a, Dalidy, Zaz...

🎶 W Pasażu Kultury usłyszymy takie utwory jak: "Sous le ceiel de Paris", "Champs Elysees", "Milord", "Je t’aime" czy "Pour que tu m’aimes encore".

𝗗𝗮𝘁𝗮: 𝟮𝟯.𝟬𝟳.𝟮𝟬𝟮𝟭 𝗿. 𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟭𝟵.𝟬𝟬
𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲: 𝗣𝗮𝘀𝗮𝘇̇ 𝗞𝘂𝗹𝘁𝘂𝗿𝘆 𝗪𝗼𝗷𝗲𝘄𝗼́𝗱𝘇𝘁𝘄𝗮 Ł𝗼́𝗱𝘇𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼
𝗪𝘀𝘁𝗲̨𝗽 𝘄𝗼𝗹𝗻𝘆!

👩‍🎤 𝙆𝙖𝙩𝙖𝙧𝙯𝙮𝙣𝙖 𝙆𝙤ł𝙤𝙙𝙯𝙞𝙚𝙟𝙘𝙯𝙮𝙠
Edukację szkolną i licealną odbyła równolegle z edukacją muzyczną
w klasie fletu poprzecznego. Jest wiele gatunków muzycznych, które
wykonuje. Przede wszystkim jest to muzyka francuska, ale poza tym Kasia z równym zaangażowaniem śpiewa muzykę gospel, soul, oraz swingujący jazz.
Śpiewa głównie po francusku, angielsku włosku, i oczywiście polsku, chociaż biorąc udział w serii koncertów "Rozśpiewana Europa" z cyklu "Europa da się lubić", miała okazję śpiewać także po niemiecku, grecku, czesku i hiszpańsku.
Była także uczestniczką programu „ The Voice of Poland” gdzie występowała w drużynie Marii Sadowskiej i z powodzeniem dotarła do 3 etapu konkursu.
Przez lata współpracowała z wieloma artystami scen polskich: Grażyna Łobaszewska, Tatiana Okupnik, Marcin Daniec, Krzysztof Krawczyk, zespól Rezerwat i inni.
Brała udział w wielu prestiżowych festiwalach m.in Festiwal Top Trendy w Opolu, Festiwal Premier w Opolu ( z zespołem Rezerwat) , Eska Music Awards (w zespole Tatiany Okupnik), Festiwal Piosenki Francuskiej w Lubinie ( I nagroda) Międzynarodowy Festiwal Edith Piaf gdzie otrzymała nagrodę specjalną Towarzystwa Edith Piaf w Paryżu, a także Międzynarodowy festiwal Piosenki Greckiej gdzie otrzymała Grand Prix.
𝙈𝙖𝙧𝙘𝙞𝙣 𝙅𝙖𝙣𝙞𝙨𝙯𝙚𝙬𝙨𝙠𝙞
Absolwent wydziału Wychowania Muzycznego AM w Łodzi oraz wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach w specjalności akordeon.
Laureat wielu konkursów i nagród muzycznych.
Lider zespołów muzycznych, z którymi koncertował w Polsce, Niemczech, Słowacji, Austrii, Włoszech i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Współpracował z wieloma uznanymi artystami i zespołami, m.in. z Agnieszką Greinert, Elżbietą Adamiak, Joelem Dancygerem, Pawłem Serafińskim, Zbigniewem Zamachowskim, Krzysztofem Ścierańskim Aleksandrą Turkiewicz i zespołem Yankel Band oraz Lime Tree Quartet.
  • 23-07-2021 godz 19:00

Kategoria

Muzyka